9.0 4 hindajat

Samsung Wave III GT-S8600

4" (480 x 800) Super AMOLED ekraan. 1,4 GHz protsessor. 3 GB mälu. 5 MP kaamera. WiFi, GPS, Bluetooth. Bada OS. Lisas Alpine 17.01.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Telefon on tehniliselt heal tasemel ja seda enam tekitab minus küsimusi, miks Samsung endiselt selle Bada OSiga jändab, kui võiks vabalt kõigis mudelites Androidi peale üle minna. Kuna Bada eelistamiseks ei tule isegi ühtki mõistlikku põhjust pähe, siis tarbijale pole seda minu meelest küll vaja. Võib-olla Samsung ise tahab mingit sõltumatust hoida, et mine tea, kuidas Androidiga suhted lähevad?
Muidu aga, kui seda rakenduste nappust ja muud Padaossi nalja mitte arvestada, siis riistvara on väga korralik. Ekraan näiteks on suur ja väga kirgas (AMOLED ikkagi) ning seda igasuguste vaatenurkade alt. Ekraanipool on VGA kaamera, millega saab siis Skaipida või endast pilte teha, teisel pool on korralik 5 megapiksline kaamera. Telefoni kuju on ka kena, disain on õnnestunud.
Protsessoriks on pandud 1,4 GHz jõujunn, ükski rakendus hätta ei jää ja nende vahel liikumine on ka sujuv.
Suur ekraan ja võimas protsessor tähendavad muidugi napiks jäävat tööaega.
Nii et siis väga korralik telefon neile, kes iOS või Android seadmeid mingil põhjusel ei taha. Rakendusi Badal kaugeltki nii palju pole, aga mõnedki kasulikud vidinad on täitsa olemas.”

17.01.2012 17:05 - Alpine
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Samsung Wave III GT-S8600 arvustusi (review)Otsi Google abil: samsung wave iii gt-s8600 (review)