9.1 7 hindajat

Samsung UE46ES8000SXXH

46" 3D LED LCD Smart TV teler, 800 Hz Clear Motion Rate, SRS TheaterSound HD, juhtimine hääl- ja liikumiskontrolli abil. Toetatud MPEG2, MPEG4 HD, MPEG4 SD formaadid. DLNA, Skype. 3D Engine HyperReal, WCE Plus, Ultra Clear Panel, 800 Hz Clear Motion Rate pildiparandussüsteemid. 3x HDMI, DVI, USB, SCART, LAN, WiFi. Kaal koos jalaga 14,6 kg. Lisas Kakaduu 31.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kui on väga hea videoallikas, näiteks korralik Blu-Ray mängija vms, siis on pilt tõesti korralik. Ehkki valgetes oludes natuke liiga läikiv.
Nii et puhtalt pildi pärast tasub täitsa osta. Aga kui uskuda sinna juurde kogu seda Smart TV umbluud, siis sellisest kogemusest ei tasu unistada. Hääljuhtimine töötab vaid siis kui kõik on toas hiirvaikselt ja hääldad täpselt õigesti ning jaksad oodata oma 5 sekundit või rohkemgi iga käsu lausumise ja selle mõjumise vahel. No 5 sekundit ei kõla nagu palju, aga proovi korra kodus. Vajuta puldi nuppu ja loe sealt 5 sekundit enne kui mõjub. Hakkab jõle kiiresti jõle tüütu tunduma. Eriti kui tahad mitu kanalit järjest vahetada.
Viipejuhtimine, žestidega värk toimib oluliselt halvemini kui Kinecti sensor, aga põhimõtteliselt toimib. Samas jälle, see et mingi asi töötab PÕHIMÕTTELISELT, siis see on kaugel sellest, et olla mugav või üldse kasutatav. Esimesel päeval proovid küll ja on natuke naljakas, natuke frustreeriv. Aga järgmisel päeval on ainult viimast.
Menüüd on ka koledad. Tähendab, need on väga värvilised ja teravad jne, aga kogu see kasutajaliides on lihtsalt inetu, nagu mingi Androidi telefon. Kolekole.”

15.05.2012 15:11 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“See on nüüd siis esimene 3D teler, mille 3D pildiga ma päriselt rahule ka jääda saan. Teistel on kogu aeg mingid jamad 3D pildiga, aga sellel telekal on asi kontrolli alla saadud. Nii tavaline 2D pilt kui ka 3D pilt on esmaklassilised ning norimisele ruumi ei jäta. Ka värvidega saab telekas hästi hakkama. Alati kapriisne inimese nahatoon on kohe kastist välja võttes väga kena, samuti naha tekstuur. Eelkõige HD-materjali vaadates muidugi.
Ei tea, kas Apple teleka ootuses või lihtsalt tehnika teatavale arengutasemele jõudmisest, aga lisatud on ka hääljuhtimine ja žestidega ehk liigutustega teleri juhtimine. Kumbki väga hästi ei tööta, eriti see viimane, žestjuhtimine. Hääljuhtimine käib läbi puldi, mida nad nimetavad Smart Touch Control-iks.
Võrratu telekas. Kui rahaline seis võimaldab, tasub kindlasti osta.”

31.03.2012 10:18 - Kakaduu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Samsung UE46ES8000SXXH arvustusi (review)Otsi Google abil: samsung ue46es8000sxxh (review)