8.6 8 hindajat

Samsung Galaxy S6 Edge

5,1" Quad HD Super AMOLED ekraan; 3 GB RAM; kaheksatuumaline protsessor; 16 megapikslit kaamera (filmib 4K resolutsioonis). Lisas mkm 21.05.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Päris vingelt disainitud telefon, aga tegelikult on välimusele kasutusmugavus ohvriks toodud, sest servad on käes kuidagi teravad ja ei ole väga mõnus hoida. Muidu aga lahe telefon, paneb inimeste pilke pöörama küll!
Tehnoloogiliselt ka tõeline tipp, kaheksatuumaline prose telefonis! No mida veel! Ja filmib isegi 4K videot, mida enamus dSLR kaameraid ei suuda :P Noh, ok, ikka selline telefoni pilt on sellel, optika ju nõrk. Aga šeff ikkagi. Fotosid teeb ka väga häid, kui muidu on iPhone ikka olnud fotode lipulaev telefonimaailmas, siis siin on nüüd küll vähemalt viigistatud see seis.

Praegu veel on telefonis küll mingi tarkvarajama, väidetavalt mäluleke, sest aegajalt jääb telefon nii toppama, et on vaja restart teha. Ei aita siin 3 GB mälu ja 8 prosetuuma midagi :) Küllap lükatakse mingi update varsti peale ja fixitakse ära.

Üldiselt kõva värk ja kui õppida neid küljel asetsevaid ekraaniosi kasutama, siis on lisaks veel ka nutikas, mitte ainult äge. Sinna saab nt mingit notificationid ja ka shortcutid panna.”

21.05.2015 20:28 - mkm
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Samsung Galaxy S6 Edge arvustusi (review)Otsi Google abil: samsung galaxy s6 edge (review)