7.1 7 hindajat

Samsung Galaxy Note 3

5,7 tollise ekraaniga (1080 x 1920 pikslit) phablet nutitelefon, jookseb Android 4.3 peal. 2.3 GHz Quad-Core protsessor, 3 GB RAM, 32 GB sisemälu, lisada saab kuni 64GB mälukaart. 2 MP esikaamera, 13 MP tagakaamera. Micro SIM. Kaal 168 g. Lisas Ezzio 21.10.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Nii kõrini sai nendest väikestest ekraanidest, et otsustasin ka phableti, ehk telefoni ja tahvelarvuti ristsugutise ära osta. See on oma 5,6 tollise ekraaniga ikka tõeline elukas, mida kõrva ääres hoides end esimesed päevad tolana tunned, aga siis harjud ära. See suurus mahub veel ka püksitaskusse, kuigi seal on seda ikka tunda küll. Koostekvaliteet ja materjalid mingit erilist luksuse muljet ei anna, nii et kellele see tähtis on, siis vaadaku mõni mull telefon, mind ei häiri. Tegelikult kui nii suurt tahta, siis pole ka eriti midagi muud valida, nii et..

Ekraan on küll ilus ja kirgas, värvid on väga erksad ja sellisel lahmakal ekraanil saab juba ka tööd teha, ma mõtlen päriselt kirjutada ja mitmete rakendustega samal ajal tegutseda. Kaasas on ka S-pen ehk puutepliiats, mis on ka huvitav vidin. Ma erilist vajalikku kasutust sellele pole leidnud, aga sodida on tore.

Suur ekraan nõuab ka võimsamat protsessorit ja peab ütlema, et Galaxy Note 3 sees olev neljatuumaline protsessor ei jää küll millegagi hätta.

Kui miinustele otsa vaadata, siis peale kalli hinna ja odavast plastikust korpuse etteheiteid ei ole.”

21.10.2013 11:52 - Ezzio
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Samsung Galaxy Note 3 arvustusi (review)Otsi Google abil: samsung galaxy note 3 (review)