6.6 8 hindajat

Saaremaa Tuulik
A. Le Coq

Hele õlu, 4,7% Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
08.04.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Saaremaa Tuulik. pdl 0,5l. alc 4,7%

eesti õlleturg üllatab viimasel ajal uute nüansikestega. selle kangusega Saaremaa tuulik oli tootmises 1997-2000, kui uskuda beerguide.ee infot. nüüd on ta koos teiste uuenenud toodetega uuesti turul, meenutades oma välislahenduselt veidi vana Alexandrit, mis nüüd omakorda on kolinud pindistesse pudelitesse.

mis siis uus-vanast õllest endast arvata. kuna serveerisin teda u 6-kraadiselt, siis jäi vahumoodustumine praktiliselt ära. aroom jäi samuti üsna nõrgakeseks, ehkki kerge linnasevine tabab nina siiski ära. värvus näeb välja kuidagi narrilt hele, suisa kahvatukollane.

maitse - noh tüübiline lager, ei midagi erilist, eimidagi torkivat või meeldejäävat. tõsi küll, järelmaitses tuleb ära mainida siiski sahmakas humalat, mis ajapikku kohale jõuab nagu hiiliv leil mööda saunalage.

mine tea, võib-olla saaks soojemana parema maitsepildi, kuid praegune on korralik, kvaliteetne, ent mittemidagiütlev. ehk siis - hea peavooluõlleke. mis tal aga saaremaaga pistmist???
http://www.facebook.com/pages/%C3%95lleklubi-Gambrinus/225368710812413”

28.05.2012 21:33 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
29.05.2012 14:38 arvustus.com
Ilus arvustus, pane hinne ka!
Registreeru kasutajaks, siis saad FB lingi oma profiili lisada. Nimetuna tehtud arvustused saab uuele kontole üle kanda.

“Üsna joodav magusavõitu maitsega õlu, aga mis on sellel tootel pistmist Saaremaaga, jääb arusaamatuks. Saaremaa bränd muidugi müüb, kuid vanas rohelises pudelis oli vähemalt mingi kadakamarja teema, aga see uus on täiesti suvaline hele lager.
Saaremaa mainimisega õlle nimes peaks ikka eriti ettevaatlik olema, õige Saaremaa õlu on ikka koduölu. Näiteks Pihtla taluõlu - see on Saaremaa.”

08.04.2012 22:11 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe A. Le Coq Saaremaa Tuulik arvustusi (review)Otsi Google abil: a. le coq saaremaa tuulik (review)