"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.6 41 hindajat

Rucola
http://www.rucola.ee

Itaalia restoran Ehitajate tee 114a. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.03.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pitsameister võiks pitsale tšillit lisades ikka veenduda, et pitsat oleks võimalik ka süüa!
Tänane kaasa tellitud "Polonese"oli küll täiesti üle tšillitatud! Varem on see pitsa hoopis teistsugune olnud.”

24.01.2019 17:49 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Teenindaja valas väikese õlle teeklaasi.
Ääreni! Osa õllest jäi veel pudelisse, kuna õlu vahutas ja ei mahtunud seetõttu ära.
Pole niisugust asja varem kohanud!
Teenindajaid peaks ikka koolitama, muidu viivad maine alla.
Toidud on maitsvad ja terrassil istuda on mõnus.
Risotto lepasuitsulõhega on väga mahlane ja hõrk!”

29.07.2015 17:01 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mõnus kodune ja hea teenindusega koht. Pastaports oli päris suur (Spaghetti Marinara) ja supikogus (kõrvitsapüree) oli ülisuur.
Natuke üllatav oli magustoidu kiire lauda toomine, veidi jättis mulje nagu oleks tuli taga, aga üldmulje jäi siiski mõnus. Kindlasti külastame veel.”

12.02.2015 18:22 - Gee
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisime peale loomaaia külastust Rucola restoranis söömas. Oli küll päevane aeg, aga igaks juhuks panime laua ka kinni, küll kõigest pool tundi varem. Kohale jõudes selgus, et see oli hea mõte, sest vabu laudu paistis küll olevat, aga igaühel peal silt "reserveeritud".
Teenindaja oli veidi uimase olemisega, aga üldiselt meeldiv, toitud saabusid normaalse kiirusega ja maitsesid head.
Frikadellisupp oli normaalne, aga ei midagi väga eriliselt. Juurviljakluubikud, mis lõpuks põhja jäid, ei maitsenud eriti hästi, aga see oli rohkem juurviljade süü vist, mitte koka.
Frikadelli supp Rucola restoranis

See-eest lamba ristluu steik oli üks parimaid, mida ma iial saanud olen. Ideaalse mahlakusega isegi medium+ küpsuse juures!
Lambaliha steik Rucola restoran

Alati meeldiv ja päikeseline koht Õismäel, kust läbi astuda.”

16.04.2012 09:45 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Tõesti vahva söögikoht. Läksin sinna sõbra soovitusel, pool aastat hiljem ja ma ei pidanud pettuma. Hoolimata sellest, et nii minul kui ka mu kaaslasel oli kõht väga tühi, tasus ootamist.
Alguses vaatasime ehmatusega, et teenindajal on palju tööd ja äkki pekasime valima mõne kiirtoidurestorani. Teenindaja oli
väga meeldiv ja sõbralik. Võttis meilt kiireslt joogitellimuse. Tellisime kohvi, mis andis meile rohkem aega valimiseks. Valik oli tõesti suur, mina olin supi ja salati vahepal, kuid otsustasin võtta mereandidega tomatisupi. Mu kaaslane võttis pasta.
Toit oli väga-väga maitsev! Soovitan kindlasti minna!”

02.09.2011 13:45 - Sandra Niidas
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Tasub kindlasti retke ette võtmist, aga laud on mõttekas enne kinni panna. Tuleb arvestada, et enamus külastajaid on lastega, seega on atmosfäär selline kodune. Lasagnet juba kiideti, ühinen sellega, sest oli tõesti hea. Koogid on jamad ja kohvi teha ei osata, mingi ilge maitsega komm anti ka lõpuks.”

17.08.2011 13:57 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kui asukoht kõrvale jätta, siis väga lahe lõunatamise koht. Kes aga lõuna ajal Õismäe kandis ja kiiret pole, siis soovitan küll ära proovida.
Lasagne on üks paremaid mis ma söönud olen, minu TOP 10-sse mahub kindlasti, ehk isegi TOP 5-e. Ka serveerimise eest tulevad lisapunktid. Pizza on väga hea, võrreldav Attimoga. Koogid näevad veidrad välja ja ei ole eriti head. Söödavad aga küll.
Sisekujundus on veidi kummaline, meenutab kõigepealt nagu suurkööki oma valgete kahhelkividega, aga sellega harjub kiiremini kui mõnes teises itaalia söögikohas.”

22.03.2011 22:54 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Olin ähmaselt kuulnud, et tegemist olevat hea restoraniga ja sõitsin nädalavahtusel vaatama. Kuna ma Mustamäel eriti ei orienteeru, siis lausa GPSi abiga. See tähendab, et tegemist ei ole kindlasti eriti heas asukohas oleva restoraniga. Vähemalt kesklinnas liikujale.
Restoran asub kohe Arctic Spordi taga, ja näeb väljas pisut kahtlane välja. Mingit suuremat elamust seal igatahes enam ei oodanud. Sisse astudes aga mulje muutus kardinaalselt. Sellele aitas kahtlemata kaasa ka parasjagu aknast sisse paistev kevadine päike, aga kogu olustik oli nii mõnus, vaba, sundimatu ja vahemereline kui Ehitajate tee ääres olla saab. Mitmel laual seisid sildid "reserveeritud" ja peagi sai selgeks, et meil oli lihtsalt õnne kui omale laua saime. Lauad on kenasti täispuidust, seinad on valged, suurte akendega ja tundub, et on palju õhku. Laua peal segasid üldist autentsuse muljet vaid plasttaimede potid.
Kuni süüa ootasime, saime vaadata nii seintel rippuvaid ja müügis olevaid maale, käia kordamööda seal samas, teises ruumis asuvas Itaalia toitude poes (nagu da Vinci puhul), kus müüdi arusaamatul põhjusel ka Austraalia saapaid. Samuti sai endale eraldi asuvalt lauakeselt itaalia saia, erinevate maitsetega ja puhast oliiviõli ning ürdisegusid tuua.
Teenindus oli hea, ei jäänud aga millegi erakordsega silma, nii et ekstra kiita ei osa, aga ühtki etteheidet ka ei ole.
Toit toodi täismaja arvestades piisavalt kiiresti ja see maitses hästi. Nii lasagne kui pardirinna confit, samuti sellele järgnenud kook. Kohv oli küll kange, kuid pisut liiga hapukas. See polnud aga tegemise, vaid kohvisordi viga.
Lõpptulemusena olin selle peidus asuva restoraniga väga rahul ja mõtlesin isegi, kas mitte 10 punkti anda, aga jään siiski 9 juurde, mis mõistagi samuti ülimalt kõrge hinne.”

14.03.2011 09:56 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.rucola.ee Rucola arvustusi (review)Otsi Google abil: rucola (review)