6.1 24 hindajat

Rohelise Maja pood ja kohvik
www.facebook.com/pages/Rohelise-maja-pood-ja-kohvik/183633748351582

Kohvik Viljandi kesklinnas, Koidu tänav 2.
Avatud E-L: 9.00-18, P: 10.00-17.00.
Telefon: 434 4307 Lisas zipelgaz 27.07.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Viljandis on teadupärast kaks kindlalt huvitavat/head kohta. Fellin ja Rohelise Maja kohvik. Viimase brändikuulsus on minu kogemuse põhjal seni suurem olnud kui sisu seda lubada võiks ning ehkki öko, ei ole sealsed toidud mind varem just väga veennud ega liiga maitsvad olnud.

Seekord oli kogemus aga märksa parem. Toit küll lihtne, ehk köögiviljad ja rullikeeratud lõheviilud, aga maitses see kenasti. Ilmselt küll mitte ökolõhe, kui nüüd mõtlema hakata.. Sisuliselt identne toit oli saadaval ka grillvorstidega, nii et väga palju üle mõtlema menüü puhul ei olnud hakatud. Aga pole viga, toidukogemus ei olnud halb.

Samas teenindus.. See oli üsna halb. Ei, hästi sõbralik, aga lihtsalt oskamatu. Noored ilmselgelt tööle võetud selle järgi, et oleks toredad sellid ja ongi. Aga lihtsalt üldse ei oska. Kohe sugugi ei taha välja tulla.

Näiteid:
1. Viieaastasele tellitud kanapasta oli kenasti garneeritud rohke jahvatatud pipraga
2. Esimesena toodi lauda tiramisu koogilõik. Peale seda andis päris kaua oodata, kuni praed saabusid. Ja alles siis tuli (vale) kohv. Seejuures serveeriti koogilõik lauas istuva ja parasjagu kätega vastu lauda, koogi läheduses, patsutava beebi ette.
3. Praed serveeriti valesti, ehk mulle kaaslase praad ja vastupidi. OK, kust ta teadma pidi. Aga võinuks siis küsida, kellele mis oli.
4. Saabus kohv. Algul tundus, et oli lihtsalt peal espressovaht, aga mekkides selgus, et tegemist siiski cappuccinoga, mitte musta kohviga. Läksin leti juurde, kurtsin muret
- Tellitud musta kohvi asemel on cappuccino
- Soovite piima juurde?
- Ei. Musta kohvi soovin, nagu tellisin.
- Ahsoo.. aga tooge siis see cappuccino tagasi
- Ei too, ma ei tööta siin, viige palun ise tagasi

Muidugi keegi seda tagasi viima ei tulnud. Ega uut tooma. Pidime juba lahkuma hakkama, läksin uuesti, seekord suhtlesin otse baristaga, sest letist info ilmselgelt edasi ei liikunud. See sai murest aru ja lubas tuua. Ja tõigi. Ning lisaks väga armsasti kompensatsiooniks ühe trühvli. Nii et seda vähemalt püüti lahendada ja selle eest siiski plusspunktid.

Ja ma kordan, et inimesed on seal toredad, neil pole lihtsalt õrna aimugi, kuidas teenindada. Just algas koolivaheaeg ja oli mingit tööd vaja, aga neile unustati koolitus teha.

Keskkond oli muidu tore. Suvel sai väljas istuda päris mõnusas sisehoovis, kus lisaks veel LaMuu jäätistelett olemas.

Kokkuvõtteks oli tegemist siiski mu senistest kõige paremini läinud Rohelise Maja kohviku külastusega, nii et ma pigem lähen sinna järgmine kord kui Fellin kinni on, üsna hea meelega :)”

03.06.2018 22:05 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Hommikukohvi eest tuli välja käia üsna tubli hind ja selle hinna eest saime kohvi 20 min oodata. Istusime siis väljas,vaatasime kuidas teised kohvi joovad, tõmbasime ninaga aroomi ja minutid tiksusid... Lõpuks see siis saabus,paljukiidetud kohvide kroonijuveel. Pettumus. Ei midagi erilist. Kodune Jura teeb korraliku kaubandusoaga parema tulemuse. Jõime need kohvid ära ja läksime Viljandi kohvikusse ning tellisime kohvi. Ja nautisime. Ei ole minu teema see RMK ja enam ei katseta. Koogilett oli ka selline nagu keegi oleks kärbsepiitsaga pirukad kabrioletiks tagunud. Selle raha eest võiks nagu oluliselt ilusamad olla...”

11.06.2017 12:34 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Maiustada seal võib aga mehist kõhutäit sealt ei saa!!!”

18.02.2016 13:51 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kusagilt oli meelde jäänud, et Viljandis sellise nimega ökokohvik on, ning nüüd, otsides mis kohvik Viljandis üldse kella 9st hommikul nädalavahetusel avatud on (Fellin on 11st), siis oli rõõm näha, et Rohelise Maja kohvik seda on.

Läksime sinna ja ledsime eest esimese ruumi, kus ökokaupade pood ja saialett ning tagaruumis siis lauad-toolid. Lapsetool oli kül katki, see vahepulk puudus, mis lapse jalgevahele käib ja teda maha libisemast hoiab, seega teised seda kasutada ei saanudki, aga meie, oma suurema lapsega, küll.

Sõime vaid hommikust. Omlett rohelise sibula, juustu, kodujuustu ja singiga. Viimane oli, muide, hoopis suitsusinki, mida oli kaks korralikku viilu, mitte mingid kuubikud omleti sisse pandud, vaid täiesti eraldi söömiseks. Üks jäi küll üle, sest see oli päris tulisoolasusele kalduv sink.
Taldrikul toit väga uhke välja ei näinud, aga vähemalt oli seda päris palju ja otsa sai kõik söödud.

Tatrapannkoogid olid toredad paksud, aga pealt kõrbenud ja seest nii toored, et tainas lausa voolas välja...

Kohv, mille puhul küsiti, kas hele või tume röst, oli (vähemalt tumeda röstina) maitsev, americano stiilis rüübe.

New Yorki juustukook oli lausa väga maitsev ja mõnusalt külm.

Köögipool peaksid kokad veel pisut asja õppima, aga koht ise on nii vahva ja teenindus hea, et pean seda Fellini järel paremuselt teiseks kohaks, kus Viljandis mõnusalt istuda ja süüa. Isegi kui söök võib mujal parem olla, loeb omajagu ka hea õhkkond.”

02.05.2015 21:54 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Selline stiilipuhas öko-kohvik, erinevatest kümnenditest pärit taaskasutusmööbli ja koledate nõukaaegsete sööklanõudega.
Menüüs olid lihtsad ja kodused toidud, kuid kuna "öko" silt juurde lisatud, siis hinnad olid kohe fair-trade suurusjärgus: lillkapsapüreesupp (5€) ja kukeseenekaste koorega keedetud kartulitega (7€). Facebooki lehelt lugesin, et Folgi ajal, neljapäevast laupäevani avatud õuekohvikus teevad süüa Roheline Maja ja Põhjaka mõis. Võibolla tavapäeval on söök ja hind rohkem kooskõlas.

Odrajahuvaht marjadega ja maapiimaga (3€) - vaht oli hästi hapu ja mitte eriti maitsev.Kirsi-kohupiimakook (3€) - väljanägemine oluliselt parem kui maitse, oleks võinud mahlasem olla. Üsna väike tükike oli seda ka.Söögi kõrvale toodi lauda ka väga efektne veekann, põhjas marjad ja veepinnal sõstralehed. Hästi ilus. Kahjuks unustasin pilti teha.
Ja perenaine oli üli-üli-sõbralik ja pidevalt naeratav!”

27.07.2012 22:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
27.07.2012 22:56 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Ökoistid muidu avalikult vihkavad kipsi, aga Rohelises Majas WC-sse kõlbab küll:

07.10.2014 18:45 Nimetu
Magusat vahtu keele peale! Teades ja tundes seda toredat, Rohelise Maja pood- kohvikut, kõlab loetud arvustesest läbi tugevalt see ´hapu pool´. Minul, kui arvustuse lugejal ja sealse kohviku endisel töötajal, tekib ridamisi küsimusi ning esmalt küsin endalt- kaua kohvikut külastati(?) Samuti lihtlaused jätavad arvustuse kirjutajast endast väga lihtsa ja justkui mittemidagi ütleva mulje ja manab kohvikust liiga ühepalgelise poole. Ehk ongi nii, et kohvikul on tekkinud püsikliendid, kes on teadlikud nautima kvaliteetset kohvi, meeldivat õhustikku (tänan Sind, et mainisid arvustuses sõbralikke ja naeratavaid klienditeenindajaid) ning võrratut toitu, mida kindla teadmisega võib mahedaks nimetada (wc sein on niivõd teisejärguline).Praeguseks hetkeks on kohvik veelgi rohkem arenenud ning palun, et ükski arvustus ülihapust vahust ei jätaka seda kohta külastamata.Tänan!
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/pages/Rohelise-maja-pood-ja-kohvik/183633748351582 Rohelise Maja pood ja kohvik arvustusi (review)Otsi Google abil: rohelise maja pood ja kohvik (review)