9.1 64 hindajat

Neato BotVac 85

Laius: 33,5 cm
Pikkus: 32,1 cm
Kõrgus: 10,1 cm
Komplektis labadega pöördhari, harjaste ja labadega pöördhari, 2 nailonfiltrit, laadimisjaam, magnetpiire (4 m)
Aku tüüp: NiMH
Aku kestus: kuni 1:30h
Laadimisaeg: 3 tundi
Prahimahuti 0,7l Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
12.07.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Filtrid on kallid jah. Ei tea, mis seal nii kõvasti maksab, plastikust raamike ja paberist voldik. Mul olid pestavad filtrid kaasas, aga mustus poeb selle lõõtsa vahele ja sealt seda enam välja ei loputa. Ja siis kulub neid kalleid filtreid nagu leiba.
Tegin ratsi, hankisin filtripaberit ja lõikasin sellest paraja suurusega ristkülikud, panen oma paberist lisafiltri originaalile pähe ja konteineri tühjendamisel läheb paber kõige tolmuga prügikotti. Pestav filter vajab nüüd vaid kerget loputust. Filtrite eluiga pikeneb määratult. Suurest poognast sain neid ühekordseid paberfiltreid mingi 500 tk, jätkub aastateks. Maksma läks see filtripaber vist midagi 2 EUR + pisut lõikamistööd.”

03.12.2015 15:38 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
04.12.2015 18:14 Nimetu
Päris äge häkk! :D
Mina ostsin Amazonist mingeid vuhvelfiltreid lihtsalt. Küll aga teeb mul naine omale presskannufiltreid kohvifiltritest lõigates :)
11.03.2020 23:26 Nimetu
Mina jälle siin, kes filtritest kirjutas. Nüüd on nii, et see masin töötas mul pisut üle 2 aasta, siis läks lolliks. Kaotas täiesti igasuguse orienteerumisvõime, hakkas keset põrandat segaseid poognaid tegema, ühe koha peal tiirutama, ei osanud enam oma laadimisjaama tagasi minna jms, ühesõnaga täiesti segi. Loogiline, garantii sai ju läbi. Müüja, kus ka hooldatakse, ei osanud midagi kosta, pomises vaid midagi emaplaadi vahetusest ja remondi hinnast, mis uuest masina maksumusest veel kõrgelt üle käib. Ühesõnaga mõttetu remontida. On tugev kahtlus, et selline ajuinfarkt ongi talle sisse programmeeritud, kuidas muidu seletada fakti, et kohe peale garantii lõppu pill otsad annab? Seni töötas nagu kulda. Kas siin on kedagi, kel see masin juba kauem probleemideta töös olnud? Viskasin enda oma minema, nüüd kõhklen, kas tasub paariks aastaks üldse uut nii kallihinnalist võtta, igatahes Neato ma nüüd välistan. Samas Vorverk on välimuselt kahtlaselt sarnane, kui nad ka sisult sama ideoloogiaga, siis ... . Ja neid suvaliselt mööda tuba ringisõeluvaid ma hoopiski ei taha. Raske juhus.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Neato BotVac 85 arvustusi (review)Otsi Google abil: neato botvac 85 (review)