9.1 64 hindajat

Neato BotVac 85

Laius: 33,5 cm
Pikkus: 32,1 cm
Kõrgus: 10,1 cm
Komplektis labadega pöördhari, harjaste ja labadega pöördhari, 2 nailonfiltrit, laadimisjaam, magnetpiire (4 m)
Aku tüüp: NiMH
Aku kestus: kuni 1:30h
Laadimisaeg: 3 tundi
Prahimahuti 0,7l Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
12.07.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Üldiselt päris kõval tasemel robottolmuimeja juba. Arukam kui teised, mida näinud olen. Liigub mööda tuba täiesti mõistlikke trajektoore pidi, ei tee üldse liiga hullu müra, mis tähendab, et saab täiesti samal ajal toas oma asju ajada ja ei taha kohe välja joosta ning paistab ka küllaltki tõhus olevat. Tõhususes tähendab aga ka seda, et pisike tolmukonteiner saab väga ruttu täis, õigemini ei saagi päris täis, vaid juba tükk maad enne seda jääb robot piiksudes seisma ja nõuab konteineri tühjendamist. Seda teha on küll iseenesest ülilihtne, aga samas pead sa selle tolmu kuhugi valama, eks. Valades prügikasti lendleb peenikest tolmu omajagu ka igale poole mujale. Seega mina imen oma suure tolmuimejaga lihtsalt selle konteineri tühjaks. On kõige puhtam variant. Kuigi üpriski jabur..

Kinni jääb kuhugi harva, aga on juhtunud. Kord juhtmetesse, (iga) kord vannitoa kaalu peale. Lahtiseid vaipu on mul kodus vaid üks ja sellega on ta ka hädas, sest see on nii kerge ja ringi liikuv ise, et ta ei saa sinna korralikult peale, see libiseb eest ära ja vaiba äär tõuseb üles ja läheb kahekorra Neato alla...

Aga üldiselt kõva värk. Nüüd sõidab mul iga päev toas ringi ja palja jalu ringi käies ja pärast voodisse minnes ei teki tahtmist tallaaluseid puhtaks kloppida, sest sinna polegi mingit puru jäänud. See on näitaja küll! :)”

14.09.2014 18:54 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Neato BotVac 85 arvustusi (review)Otsi Google abil: neato botvac 85 (review)