6.0 23 hindajat

E-pood Reset.ee
reset.ee

Kelmid, petavad kergeusklikelt intressita laene välja Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.11.2019
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Skeem on neil selline, et pakuvad poes olematut kaupa, näiteks mina tellisin eelmisel kuul sellise teleka: https://www.reset.ee/ee/lg-oled-telerid/65-ultra-hd-oled-teler-lg

Kui raha käes, algas venitamine. Harilikult pidi klienditeeninduse jutu järgi kaup minuni jõudma nädala lõpuks, mõnikord esmaspäevaks või vahel ka 2-5 tööpäeva jooksul. Kui mu kannatus katkes ja raha tagasi soovisin, siis otsekohe "leidsid" toote siiski "partnerlaost", muidugi nädala pärast selgus, et juba kohe-kohe kullerit ootavat kaupa siiski ikka ei ole tegelikult olemas.

Raha tagastamisega hakkas samasugune jutt, küll 2-5 tööpäeva või nädala jooksul, esmaspäevaks, reedeks jne. Ja kui ma nüüd lõpuks enam üldse rohkem oodata ei soovinud ja kohe raha tagasi nõudsin, muutus tüdruk telefoni otsas miskipärast kurjaks ning hakkas viitama "seadusandlusele", mille järgi neil on õigus ikkagi veel 2 nädalat mu raha kinni hoida, ehkki - osundan: "me tavaliselt ütlemegi klientidele, et 2-5 tööpäeva jooksul kanname raha tagasi" /osunduse lõpp.

Paraku lugesin Tarbijakaitseameti soovitust reset.ee poodi vältida alles peale ostu. https://www.ttja.ee/et/uudised/tarbijad-rahulolematud-veebipoega-resetee

http://www.internetipoed.ee/?&teemaid=755 lugedes paistab, et ma ei ole ainus kergeusklik.

Nii nalja pärast tellisin nüüd vahetult enne politseisse avalduse tegemist teise konto alt uuesti sama teleka ja täpselt sama skeem algas otsast peale, head kinovennad ikka küll.
Püüdke vältida.”

05.11.2019 04:22 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -1
Kommentaarid:
24.01.2020 22:37 Nimetu
TTJA tegi eelmise aasta 16. oktoobril veebipoele reset.ee ettekirjutuse, millega nõudis viivitamatult lõpetada tellimuste vastuvõtmine veebilehel reset.ee toodete osas, mida ettevõttel ei ole olemas või mida kauplejal ei ole võimalik tarnida lubatud tarneaja jooksul.

Kuivõrd veebipood reset.ee ei ole lõpetanud ebaausate kauplemisvõtete kasutamist, määras TTJA kauplejale teist korda sunniraha.

https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/tarbijakaitseamet-veebipood-reset-ee-kasutab-endiselt-keelatud-kauplemisvotteid/

Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://reset.ee E-pood Reset.ee arvustusi (review)Otsi Google abil: e-pood reset.ee (review)