4.9 40 hindajat

RDE.EE
http://www.rde.ee

Elektroonika ja kodukaupade e-pood. 

Lisas PaulaLaht 30.09.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Võtsin julguse kokku ja tellisin endale e-lugeri RDE.EE-st, mille kohta olin enne ainult raadiost reklaami kuulnud ja paar kommentaari netis lugenud. Tundus suht uus pood ja ei olnud päris kindel, kellega tegu. Aga läks üle ootuste hästi, sain oma uue vidina kahe päevaga kätte ja töötab väga hästi! Üllatas ka see, et helistati ka suht kohe peale tellimuse tegemist ja viitsiti kenasti tegeleda ja rääkida, sest näiteks 1A.ee-sse kaubale ise järele tulles oli küll tunne, et olen ikka mats küll, et tulin nende tööd segama.

Tasub hindu vaadata, osad asjad on RDE.EE-s teistest e-poodidest odavamad.

Kokkuvõttes ei oskagi nagu midagi viriseda. Edu ja soovitan soojalt ka teistele!”

30.09.2015 10:27 - PaulaLaht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
01.10.2015 00:38 Nimetu
Rde poodi ei ole veel proovinud, aga 1A kaubale järele mineku suhtes teeksin küll märkuse. Nimelt 1A on Kohila tn väga kena salong, ukse ette saab tasuta parkida ja ruumid seest väga viisakad ja meeldivad, suur logo seinal ja kena teeenindaja, kes kauba toob. Ostsin A4 printeri paberit, ei olnud kerge tal ega mul, aga rahule jäin ikka.
01.10.2015 13:06 PaulaLaht
No siis on hästi, et kellelgi oli 1A-ga parem kogemus kui mul :) Käisin ka sealsamas, Kohila tänaval, kaubale järel, aga võib-olla oli siis tollel teenindajal väsimus peal (tulin 15 min enne sulgemist) või mõni muu põhjus, miks nii ebasõbralik. Mine sa võta kinni nüüd.
14.12.2015 18:59 Nimetu
Poepidajate endi kirjutatud arvustus? Kuidagi kahtlaselt rde.ee-d kiitev arvustus. Mul on kahtlus, et arvustuse on kirjutanud poepidajad ise.
19.07.2016 13:02 Nimetu
Tere,
meil on hea meel lugeda Teie positiivsest kogemusest. Püüame ka edaspidi anda endast parima, et meie kliendid oleksid nii toodete, kui teenindusega rahul. Teie tagasiside on meie jaoks väärtuslik.

Parimat,
RDE.EE
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.rde.ee RDE.EE arvustusi (review)Otsi Google abil: rde.ee (review)