7.6 14 hindajat

Raudtee Kohvik & Bistroo
www.facebook.com/RaudteeKohvik

Kohvik Tallinnas, Raudtee majas, Toompuiestee 35. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.02.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Töötan samas majas ning meeldib see, et saan menüüga kohviku facebooki lehel tutvuda. Toidud on head ja koht on hubasemaks muutunud.”

27.02.2014 16:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sattusin samuti üks päev Balti jaama juurde ja kuna nälg näpistas astusin selle suure klaasmaja kohviku uksest sisse. Teenindus oli meeldiv ja kotletid tunduvalt paremad kui need, mida tavaliselt Mustamäe söögikohtades mekkida saan.
Külastan teinekordki!”

24.02.2014 22:24 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Samas kohas oli Panoraam kohvik, siis Galerii kohvik ja nüüd Raudtee kohvik. Väga suurt erinevust nende kolme vahel ei ole olnud, praegune Raudtee kohvik on aga kõige rohkem omamoodi. Esiteks on toidud nüüd ise võetavad. Mitte päris buffee, et võta, mida tahad, vaid ikka ette määratud toidud, aga hea on see, et neid toite ka kohe näeb. Muidugi pidin laskma teenindajal iga asja näidata. Müügi poole pealt on selles muidugi ka negatiivset, sest täna läksin sinna lõunastama, aga ükski toit isuäratav ei tundunud ja einestasin siiski mujal.
Eriliseks teeb Raudtee kohviku võrreldes selle eelkäijatega ka mõne draakonipuu ja nagide olemasolu. Saate nüüd isegi aru, et kui ma toon eraldi asjana välja, et nüüd on olemas nagid, siis pole seal kohas väga palju millestki rääkida.
Siiski, üks asi veel. Teisel pool sooja toidu letti on nüüd laud, millel vähemalt esialgu 3 suppi valida, leiba-saia-võid ja sidrunivett. Viimased eeldatavasti tasuta muidugi.”

04.02.2014 09:46 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/RaudteeKohvik Raudtee Kohvik & Bistroo arvustusi (review)Otsi Google abil: raudtee kohvik & bistroo (review)