"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.5 19 hindajat

OKO Resto
http://www.okoresto.ee

Restoran Kaberneemes. Punase laterna / Sadama tee 1, Kaberneeme jahisadam. Lisas Valdeko 19.12.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“OKO Restorani näol on tegu ühe minu lemmikuga ja kaugus Tallinnast tuleb sellele ainult kasuks. Ühelt poolt hoiab eemal need, kellel tõsist plaani head toitu nautida tegelikult ei ole ja ei viitsi seega väikest sõitu ette võtta. Teiselt poolt on kohale jõudmine, teepeal maitsvast toidust mõtlemine ja sealne miljööväärtuslik keskkond just need lisakomponendid, mida üks restoran lisaks heale kokale vajab.

OKO Resto asub otse mere ääres ning seega saab soojema ilmaga väljas istudes ja isegi toitu oodates mere ääres väikese tiiru teha.

OKO Restorani maja
OKO Resto restoran Kaberneeme asukoht

Istuda saab nii sees (mis on talvisel ajal ka ainus variant)
OKO Resto restoran Kaberneeme

Kui ka väljas, kus on suveks kohti tehtud ikka päris palju. Seal on küll mitmed tuulevarjuliseks kinni ehitatud kohad päikesega istumiseks liiga palavad, tekib kasvuhooneefekt

OKO Resto restoran terrass

Maitsesin metsaseentega praetud kartulit koorekastmes, mis oli just nagu vanaema tehtud ja seda parimas mõttes. Metsaseened tähendasid peamiselt kukeseeni, millest ma ülearu vaimustuses ei ole, aga seal olid ka mingid lahedad süsimustad seened, mida ma tuvastada ei osanud ja mis pilti ja maitsebuketti huvitavamaks muutsid.

OKO Resto restoran praekartul seentega

Proovitud sai ka suitsutatud pardi salatit

OKO Resto restoran menüü part

ja muidugi magustoitu. Õuna ja kardemoni dessert näeb küll välja, nagu oleks pannkook, aga oli täiesti krõbe, nii et seda oli üksjagu raske lammutada ja süüa. See oli otse kastme peal, nii et kahviga sellele vajutades, et seda murendada, kippus kaste alt välja pritsima, nii et see töö nõudis harjutamist. Siinkohal oleks soovitus seda serveerida suuremal taldrikul või väiksemas koguses. Arvestades, et tegu on ikka päris magusa toiduga, mida naljalt lõpuni ei söö, ei oleks väiksem ports üldse halb mõte.

OKO Resto restoran menüü magustoit õuna-kardemoniga

Muidugi pidi ära proovima ka magustoidu nimega "Puu", ehk oksa otsa torgatud suhkruvatipalli ja teise oska otsa seatud pontšikud. Suhkruvatt mind suuremalt ei tõmmanud, aga pontšikud olid küll mõnusad, mitte liiga rasvased ja sees ilusad kollased.

OKO Resto restoran magustoit Puu

Ka väikelapsed ei jää OKO Restos hätta, ja saab tellida näiteks kartuliputru, mille juurde seatakse ka juurvilju, mille emmed-issid saavad ära süüa ning isegi beebile tuuakse kahvel :)

OKO Resto restoran lastemenüü

Jäägu mu arvustust lõpetama mõte, et igas toidus oli tunda armastust ja häid tooraineid ning selle eest ei ole mul kahju anda OKO Restoranile 10 punkti; kui ka vaade, mis avaneb igale sööjale, kes seda soovib suvisemal ajal.

OKO Resto restoran vaade

01.10.2013 21:35 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
01.10.2013 21:37 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Ilusad pildid!
06.10.2013 16:16 Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Ilus koht ;)

“Meeldiv kodune restoran. Linnast küll natuke kaugel, aga sõitu väärt. ”

19.12.2012 20:28 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.okoresto.ee OKO Resto arvustusi (review)Otsi Google abil: oko resto (review)