7.4 16 hindajat

MyChef
http://www.mychef.ee

Toidu koju tellimine. Lisas terminaator 16.12.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Toit tuuakse vähemalt Tallinna kesklinnas kohale tunniga ja vaid harva hilinetakse. Siis on ka ikka objektiivsed põhjused -- kas väga kehvad liiklusolud või pikk järjekord konkreetses söögikohas.

Veebilehel märgin iga kord, et sisselogimine mu meelde jätaks, seal on vastav kast olemas, kuhu linnuke teha, aga kunagi ta meelde ei jäta. Teine asi, mille pean iga kord uuesti sisestama, on tarneaadress, ehk et kuhu mu toit tuuakse. Võiks ikka olla eeltäidetud see koht, kuhu ma alati soovin seda sööki koju tellida. Kui mõnikord peaks see koht erinema (pole veel seni juhtunud), siis parem märgin erikeissi siis kui see juhtub. Samuti võiks olla sellest lähtuvalt eeltäidetud ka see summa, miks transa eest maksan. Mitu korda oleks äärepealt jätnud Tallinna üldtransa hinna, kuigi asun kesklinnas ja seal on soodsam.

Muidu kasutajaliides on päris arusaadav ja mõistlik ning teenindus on väga hea. Mitu korda olen tahtnud neid kiita, ja olen ka tipiga päris lahke olnud. Toidu koju tellimine maksab olenevalt kas oled kesklinnas, Tallinnas või selle lähiümbruses. Hind on soodsam kui mõnelgi konkurendil, aga tegelikult võiks veel soodsam olla, telliks sagedamini.”

16.12.2012 17:02 - terminaator
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.mychef.ee MyChef arvustusi (review)Otsi Google abil: mychef (review)