8.6 28 hindajat

Xbox 360 250GB S
Microsoft

Videomängukonsool 250 GB kõvaketas, 45nm CPU/GPU kiip, 5x USB, Kinect port, 802.11 b/g/n WiFi, TOSLINK S/PDIF optiline audioväljund, sisselülitamise- ja DVD plaadi sahtli nupp puutetundlikud. Tuntud ka kui Xbox 360 Slim. Lisas kismet 16.06.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Minulgi uus Xbox nüüd juba paar nädalat käes ja julgen esimesed muljed kirja panna.

PAKEND
On kena, aga kui eelmise Xboxi karbi üles otsisin, märkasin üllatusega, et see on tegelikult ilusam ja läbimõeldum. Näiteks pole uuel pakendil sanga, mis teeb transpordi veidi ülikamaks.

VÄLIMUS
On uuel Xboxil kena ja läikiv, õige pisut liiga mmm... noortepärane minu maitse jaoks. Võiks olla natuke väljapeetum-tagasihoidlikum, Apple-likum, kui soovite :) Ka uut Xboxi saab hoida vertikaalselt või horisontaalselt ja kui vana box riiulisse püsti ei mahtunud, siis uus mahub küll. Seega -- jah, uus Xbox on oma mõõtudelt väiksem. Mingil määral meenutab mänguasja, aga kuna tegemist on elutoa elemendiga, siis võiks see olla väljapeetum.
Kuna pind läigib, ei toeta ma sinna isegi ajutiselt pulti, kartes seda ära kriimustada. Töösoleku ajal ei tohi seal kindlasti midagi hoida, sest nüüd on kasti ülemisse ossa paigutatud üks suur (ja seetõttu vaikne) ventilaator, sealt peab õhk segamatult liikuda saama.

KASUTUSKOGEMUS
On tõesti parem kui varem. Uus Xbox on vaikne, normaalselt distantsilt kuuldamatu, vähemalt siis kui mängud kõvakettale installitud. Seda tasub aga teha nagunii, sest ruumi on nüüd ju 250 GB ning mängude laadimine kõvakettalt on kiirem kui DVD-lt.
Sisse on ehitatud N-draft WiFi-kaart, seega on see valmis kohe traadita võrguga ühenduma. Kahjuks N-i kiirust proovida pole saanud, sest Elioni Kodulahendusega kaasa tulnud õnnetu ruuter seda standardit ei toeta. Uurisin Elionist järele -- neil polegi sellist ruuterit, millega olemasolevat asendada saaks. Siin oleks variant panna lisaruuter, aga seda ei pea ma praegu vajalikuks ja piirdun kaabliga.
Võib öelda, et uus Xbox on sama kiire kui eelmine (ja üle-eelmine jne), kuigi olen ka lugenud, et kui joonele panna, siis mingi tilluke erinevus siiski olevat.

ÜHENDUSPESAD
On mitmekülgsed. Esipaneelil on 2x USB pesa, taga veel 3 tk, lisaks spetsiaalne Kinecti pesa, mis tähendab, et kui see lisaseade osta, ei vaja see eraldi toidet, kõik vajaliku saab ta sealt ühest pesast. Vanemate konsoolide puhul käib üks Kinecti kaabel USB-pessa, teine stepslisse.

KOKKUVÕTE
Hea ost ja mõttekas vahetus. Teeb oma kõvakettamahult ja N-draftiga WiFi olemasoluga PS3 Slimile ära, sisukusega on Xboxi platvorm seda teinud juba ammu. Soovitan!”

19.08.2010 14:35 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +4   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Microsoft Xbox 360 250GB S arvustusi (review)Otsi Google abil: microsoft xbox 360 250gb s (review)