8.1 15 hindajat

Xbox 360
Microsoft

Seitsmenda põlvkonna mängukonsool ja kodune meelelahutuskeskus. Mängud, filmid, muusika. Lisas karuelevant 04.09.2009
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Hea mängukonsool, mis läheb iga updatega aina paremaks. Viimati lisandus näiteks USB mälupulga tugi, mis tähendab, et ma ei pidanudki uus kõvaketast ostma, vaid saan kasutada oma mälupulka. Ise mängud saab sinna peale installida, nii et konsool on töötades väga vaikne (muidu on plaadi sahin päris valju) ja mängude laadimine ka kiirem.”

03.05.2010 21:13 - twoFingers
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mina mänge ei mängi, aga selle masinaga saab eduliselt ka CD plaati kuulata, DVD plaati vaadata, mälupulga pealt kuulata-vaadata. Mingi tabloo võiksid nad veel lisada, kuhu kellaaega näidatakse, siis õigustaks see vidin end teleka all ruumi võtmises veelgi.”

13.02.2010 22:29 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mul ei ole olnud PS2-e, ei ole PS3-e, ega WII-d, aga Xbox 360ga, ma pean ütlema, ei tunne ma neist ühestki puudust.
Väga asjalik konsool ja mitte ainult mängimiseks, vaid näiteks üle WiFi arvutist DivX jms videoformaatide ja fotode vaatamiseks ning muusika kuulamiseks. Nii et multimeediakonsool, mis pidevalt uusi võimalusi juurde saab. Korrapärased suuremad updated on kevadel ja sügisel ning uuendused on enamasti üsna olulised.

Väga tänuväärne funktsioon on Marketplace, kust saab osta (aga vahel ka tasuta leida) nii HD-filme, arcade lihtsamaid mänge, indie mänge (ehk kasutajate oma loodud programme ja mänge), muusikat, mängude täisversioone (kui ei taha karbiga kallimalt osta) ning mängude lisasid (add-on) -- uusi kaarte ja muid lisavõimalusi. Olen mõelnud, et ostaks juurde ka PlayStation 3-e, aga mitte iial seepärast, et ma poleks rahul mängude valikuga, mis on Xbox 360-l ju suurim uue generatsiooni konsoolide seas, ega ka graafika vms puudujääkide pärast. Hoopis Blu-Ray mängija mind huvitab. Aga ilmselt ostan siiski standalone, ehk eraldiseisva Bly-Ray mängija, mitte koos konsooliga. Kahjuks on MS teatanud, et nemad Xboxile BR mängijat külge ei pane. Ja see on ka ainus miinus muidu ideaalsel multimeediakonsoolil Xbox 360.

Kui siia juurde aga arvestada Project Natal, ehk praegu arenduses olev eraldi protsessoriga, tavalise ja infrapunakaamera ja mikrofonidega varustatud liikumise tuvastussüsteem, mis muudab mängumaailma lähiaaastatel ilmselt väga oluliselt, siis... Soovitan! Ja juba praeguste omadustega.”

06.02.2010 13:20 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Microsoft Xbox 360 arvustusi (review)Otsi Google abil: microsoft xbox 360 (review)