Lotte imeline seiklus
5.0
1 hindaja

1. Lotte imeline seiklus
Trefl

See on mäng, kus tuleb ette hämmastavaid kannapöördeid. Vali nupp ja ole valmis suureks võiduajamiseks. Kes jõuab esimesena finišisse? Lotte imeline seiklus algab siin!

Komplektis mängulaud, 4 nuppu ja alust, 1 täring, juhend eesti- ja vene keeles. 

Mängu kestvus: 20-30 min
Mängijate arv: 2-4
Soovituslik vanus: 4+


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.02.2017
Pane hinne:
Riigimehed lauamäng
9.0
5 hindajat

2. Riigimehed lauamäng
Õ-Fraktsioon

Lauamängu Riigimehed on välja mõelnud Tujurikkuja ja Riigimeeste telesarja autorite rühmitus Õ-Fraktsioon. Lõbus lauamäng keskendub Eesti lähiajaloo ohtratele poliitskandaalidele. Mängijate ülesandeks on skandaalide rägastikust terve nahaga läbi pääseda ja kaasmängijate elu võimalikult keeruliseks muuta, täpselt nagu Eesti poliitikas. Komplektis 70 skandaalikaarti, 25 võimukaarti, mängulaud, 6 nuppu ja täring.


Lisas ReCall 26.12.2013
Pane hinne:
Soovimise jõu saladused. Afirmatsioonikaardid
7.3
3 hindajat

3. Soovimise jõu saladused. Afirmatsioonikaardid
Pierre Franckh

Leidub maagilisi kohti, tulvil jõudu ja energiat. Kui me seome end nende kohtadega, tugevdame tohutult oma soovimise jõudu. Külastasime ja pildistasime 49 sellist kohta. Igaüks neist võib sulle kinkida võimsa positiivse resonantsivälja, mis aitab kõigil su soovidel täituda. 21 juhendavat kaarti avaldavad sulle soovimise jõu kõige tähtsamad saladused. Sisu: 21 juhendavat kaarti 49 afirmatsioonikaarti Me kõik teame, kui jõulised võivad afirmatsioonid olla. Koos jõuliste kohtadega tugevneb nende energia veelgi. Kõigil asjadel ja elusolenditel on oma võnkumine. Kõigil meie keha organitel ja rakkudel, samuti mateerial, helidel ja mõtetel. Igal kohal siin maailmas on talle ainuomane võnkumine. Kui see võnkumine on jõuline ja positiivne, avaneb meile suurepärane võimalus lasta end sellest energiast kanda. Me kõik teame selliseid kohti. Kui külastame näiteks mõnda pühapaika, siis käitume kohe teisiti, kuna häälestume rahumeelsele lainele. Sageli kestab sisemine vaikus veel ka siis, kui pöördume tagasi igapäevasesse ellu. Üsna samamoodi juhtub siis, kui loeme tarkusi tulvil raamatut või mõne inimese biograafiat, keda me väga austame. Või kui kuulame ülevat muusikat. Me püüame otsekohe kinni teiste inimeste või helide resonantsi ning kohandame end nendega. Me kasutame soovitud energiale lähenedes olemasolevaid resonantsivälju. Kõigil kohtadel, mis on meid kuidagi emotsionaalselt puudutanud, on eriline jõud, täiesti omaette maagia. Nendel kohtadel, mis veel meile ka tagantjärele kaua mõju avaldavad, on meie soovimise jõu jaoks fantastiline potentsiaal. Sest iga kord, kui meenutame mõttes selliseid kohti, tekitavad need meis võrratu – ja eelkõige tundeküllase – meeleolu. Toime on sama tugev, kui võtame fotosid vaadates ühendust selliste võimsa laadungiga kohtadega ja viime end energeetiliselt nendega resonantsi. Kaardid, 77 x 116 mm


Lisas Zeus 24.09.2013
Pane hinne:
Tarokaardid RIDER-WAITE pocket
7.0
1 hindaja

4. Tarokaardid RIDER-WAITE pocket
Arthur Edward Waite

Waite’i taro on konkurentsitult enamlevinud tarokaartide versioon maailmas. Selle autoriteks on Athur Edward Waite (1857-1942) ja kunstnik Pamela Colman Smith (1878-1951). Komplekt ilmus esmakordselt Londoni kirjastuses Rider (sellest ka nimi). Paljud inimesed leiavad, et nende kaartide kasutamine on kõige lihtsam. Samas sisaldub neis kaartides väga suur hulk sümboleid, mis võimaldab tõlgenduses üha sügavamale minna.


Lisas Zeus 24.09.2013
Pane hinne:
Sport 1896-2010 Kes? Kus? Mis?
9.0
9 hindajat

5. Sport 1896-2010 Kes? Kus? Mis?
Cliff

Sporditeemaline lauamäng, mis hõlmab kõiki kaasaegseid olümpiamänge aastatel 1896-2012. Mängus on 420 kaarti küsimuste ja valikvastustega. Lauamängu autorid: Kalju ja Rain Pluutus


Lisas Uus 05.09.2012
Pane hinne:
Quarto!
7.3
3 hindajat

6. Quarto!
Gigamic

Mängijaid: 2
Ajakulu: 10-15 min

Mäng koosneb mängulauast ja 16 erinevast puust nupust - igal nupul on 4 tunnust. Võidab mängija, kes esimesena moodustab mänguväljas rea neljast ühise tunnusega nupust.


Lisas Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
09.08.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Loogikamänguna nõuab Quarto mängimiseks selget pead, et ei oleks väsinud ning piisavalt tähelepanu, et ei annaks võitu vastasele. Omal nahal tean just, et samal ajal telerit vaadates on kaotus garanteeritud. =)

Sageli mängides jäävad mänguvõtted meelde ning siis saab vastasmängija käike ette aimata või teda isegi mingit käiku tegema suunata.”

09.08.2012 20:48 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0