8.5 4 hindajat

La Boheme Restoran
http://www.vihulamanor.com

La Boheme restoran asub Vihula mõisa peamaja endises söögitoas. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
29.09.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“La Boheme on kindlasti üks Vihula mõisakompleksi pärle ja siinkohal pean ma silmas just elamusrikkust. RUumid on kenad ja avarad, einestada saab kahes ruumis ning on ka aknaga laudu. Nii kahele kui suuremale seltskonnale. Hommikul toimub samades ruumides Vihula mõisas ööbijate hommikusöök, õhtul on restoran aga gurmaanide päralt. Suuremas kahest salaalist on ka tiibklaver ning umbes alates poole seitsmest õhtul mängib sellel pianist. Suuremas ruumis on ka kamin.

La Boheme restoran Vihula mõisas

Teenindus on viisakas, isegi aupaklik, liigse familiaarsuseta, just nagu mulle meeldib. Samas teenindaja küll kiitis nende peakoka retsepti järgi valmistud leiba (mis oli tõepoolest hea), kuid ei osanud nimetada tema nime, ehkki veidi mõeldes suutis meenutada, et eesnimi oli Artjom. Peakokk oli küll vahetanud vaid mõni päev tagasi, nii et ma ei hakka seda teenindajale süüks panema, ehkki rangelt võttes muidugi peaks. Sellises kohas.

Eelroogadest sai proovitud riisikasalatit pannileival, mis oli sisuliselt väga õhuke riivitud peedist ja millestki ehk veel, valmistatud pehme plaadike.

La Boheme restoran Vihula mõis riisikasalat pannileival

Pühvlipiima mozzarella tomatiga-basiilikuga oli aga väga kodune, peene restorani jaoks ehk liigagi. Seda oli küll rikastatud törtsu maitsva pesto ja balsamiikoga, kuid üldmulje jäi siiski tavalise võitu. Maitse oli hea, aga veidi teiste eelroogadega sobivamalt oleks võinud toidu serveeringu peale mõelda.

La Boheme restoran Vihula mõis pühvlipiima mozzarella tomatiga

Pearoogadest proovisin Madalküpsetatud jänest, mis maitses lihtsalt oivaliselt, oli väga hõrk ja mahlane. Juurde serveeritud kartulid oleks tahtnud aga pealt terake krõbedamad ja seest vähem kuivad olla. Muud juurviljad olid väga mõnusad.

La Boheme restoran Vihula mõis madalküpsetatud jänes

Veel sai maitstud kergelt suitsutatud ja küpsetatud sea sisefileed, mis oli pealt pisut kuiv, kuigi sisu oli väga mõnus ja mahlane. Ka sinna juurde serveeritud kartulikook oli ülimalt maitsev.

La Boheme restoran Vihula mõis suitsutatud sea sisefilee

Laps testis (enese teadmata :) ) hakklihapalle ja kartulipüreed, mis talle maitsesid.
La Boheme restoran Vihula mõis lapsele menüü

Seega, mõne väikese norimiskohaga, aga üldiselt kõrgel tasemel restoran, mida võib soovitada nii õhkkonna kui toidu pärast.”

29.09.2013 14:15 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 29.09.2013 18:06
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.vihulamanor.com La Boheme Restoran arvustusi (review)Otsi Google abil: la boheme restoran (review)