6.0 4 hindajat

Grimm
L. Hamre

Sari räägib uurijast Nick Burkheartist, kes on ühtlasi Grimm. Grimm on tegelane, kellel geneetiliselt on välja arenenud silmas eriline sensor, mis näeb inimeste nn sisemust või teistpoolt - nende kesta. Need inimesed võivad muutuda teatud sorti koletisteks. Üldiselt on need koletised halvad ja Grimm peabki nendega siis võitlema.

Lisas Ceilin 16.02.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“...oli minu esimene reaktsioon. Olin enne seda vaadanud midagi hoopiski realistlikumat ja nüüd tundusid sealsed olendid päris...no maskilikud ja kõik nii tehislik ja ma mõtlesin oma peas, et issand, mida ma vaatan. Aga otsustasin siiski, et jätkan vaatamist ja storyline tegelikult on päris põnev. Tundus mulle, et mida seriaal edasi, seda huvitavamaks asi muutus ja see nagu arenes nagu kasvav laps. Samamoodi olid mul sügavad kahtlused ka peaosalise suhtes. Ta tundus selline nn iluspoiss, mis asja ta seal tegema hakkab? Tundus veidi selline nõrk ka olevat ja üldse polnud temas seda karmi olekut. Ka see muutus. Või on jälle mul see seriaaliga kaasa arenemine :D.
Alguses tundus mulle, et näitlejad on veidi liiga ilusad sellise süžeega seriaali jaoks, kuid siis mõtlesin ringi, need koletised olid liiga koledad ja näitelejad tasakaalustavad kogu seda asja. Lemmik on Bitsie Tulloch, sest ta lihtsalt on nii ilus oma lihtsuses ja olekus. ”

16.02.2015 23:42 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe L. Hamre Grimm arvustusi (review)Otsi Google abil: l. hamre grimm (review)