9.3 19 hindajat

Līvu Akvaparks
http://www.akvaparks.lv

Põhja-Euroopa suurim veekeskus Läti kuurortlinnas Jūrmalas. Lisas twoFingers 25.11.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Parim veekeskus Eesti läheduses.Hea võimalus terve perega puhkamiseks! “Lahe koht lastele hullamiseks - palju huvitavaid veetorusid. Soovitan kõikidele sõpradele!”

01.03.2015 23:26 - relts11
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Oleme käinud Riias Livu veepargis juba mitu aastat järjest, väga meeldib seal. Soovitan kindlasti sõpradele ka! (Y)”

28.02.2015 14:39 - Merili Hade
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“väga vahva koht,olin üks kord seal,väga meeldis,kahju et meil sellist ei ole”

26.02.2015 15:02 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Minu arust on see veekeskus parim Eesti läheduses.
Laste jaoks on eriti palju lõbustusasju...
Muidu ka noored ja täiskasvanud inimesed leiavad midagi head ka enda jaoks.
Suur miinus minu jaoks on ainult selles, et see veekeskus ei asu Eestis...=)
Alati, kui olen Lätis, külastan LIVU't !!!
Soovitan kõigile, kellele meeldib vees lõbustamine =)”

26.02.2015 10:55 - Kariov
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Juba mitu aastat ei saagi leida parima kohta...
See veekeskus on parim minu arust!
Hea võimalus terve pere puhkamiseks!
Kõik on korralikult läbimõeldud!
Ainuke miinus - ei asu see koht Eestis =)”

26.02.2015 10:49 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Lahe koht lastele hullamiseks - palju huvitavaid veetorusid. Kahju, et Eestis nii põnevat kohta ei ole. Olime seal 4 või 5 tundi ja laps ikka ei tahtnud veel lahkuda. Kahjuks tuli mõne atraktsiooni järjekorras päris kaua oodata.
Muret tekitav on turvalisus - põrandad on veega üle ujutatud ja sealt vee seest jooksevad läbi mingid kaablid. Kaablid on ka käidavates kohtades, seega ettevaatamatu inimene võib sinna otsa komistada.
Samas kiidan seda, et ohtlike veetorude juures on kaamerad ja töötajad ka reaalselt jälgivad neid - niipea, kui ohtlik situatsioon tekib, jooksevad nad appi. Samuti jälgitakse, et keegi liutorusse ei läheks enne, kui eelmine klient sealt lahkunud on.”

25.02.2015 08:10 - Terje Orgma
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Täiega äge oli seal, aga kui lastega minna, siis ei saa neid sealt enam ära. Ise ei jaksanud üle 2h olla, aga lastel ei saanud küllalt.
Sattusime sinna, kui rahvast oli väga palju, torudest alla lastes oli vaja kaua järjekorras oodata.”

24.02.2015 13:47 - Maris666
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisin seal kuskil 6.a tagasi ja sellel hetkel oli see minu jaoks üks suur imedemaa. Väga palju oli torusid- ühed kiiremad ja käänulisemad kui teised. Kogu veepark oli lõbusates värvides ning selline tunne jäi, et päevaga ei jõua kõiki atraktsioone proovidagi. Erksalt on meeles aga ka see, kuidas populaarsemates torudes oli vaja selle suure täispuhutava tuubiga pikas järjekorras seista, et poole peal lausa külm hakkas. Kuid elamus oli ootamist väärt. Muidu poleks tagasi saba lõppu ju roninud.

Teenindus oli tüüpiline, veidi isegi halvem. Inglise keelega jäid teenindajad kassas hätta ning oli tükk tegemist, et neilt vajalikud vastused saada.
Ei oska öelda, kuidas hetkel on, kuid siis oli koht aga väga puhas ja renoveeritud ja nägi väga ilus välja. Ka dušširuumid ja garderoobid olid meeldivad puhtad.

Lastega tasub sinna igaljuhul minna, neile jääb see eriti erksalt meelde. Eestis midagi säärast ei ole. Küll aga ainult veepargi külastuse pärast ärge hakake ka nii pikalt sõitma. Hinnad on üsna krõbedad ja kaua ei suuda seal juba rahaliselt olla. Tasub Lätti minnes endale juba mõni muu asi ka ette võtta.”

23.02.2015 22:42 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Livu on üsna korralik veekeskus, tegevust jätkub seal ikka tundideks. Eestist midagi sarnast ei leia, lähim konkurent on ilmselt põhjanaabrite Serena, aga atraktsioonide poolest ei saa seegi vastu.
Kui mõne aasta eest oli Livu metsikult ülerahvastatud, siis täna on Lätis kriis täies hoos ja veepark kiratseb pooltühjana. Ehk siis inimesi on täitsa parasjagu ja needki enamuses eestlased, keda veetakse sinna bussitäite kaupa. Põhiliselt kuulebki ainult eesti keelt, vene ja läti väga vähe, peaaegu üldse mitte.
Torude kummirõngaste järjekord on umbes 3 inimest, kui sedagi - v.a. Tornado Lāsēns, see suur sini-valge-triibuline kauss, seal oli järjekord vähemalt 20 min. Aga see Tornado on üsna äge ka.
Ilma kummirõngata on 2 ekstreem-toru, punane ja oranž, mõlemad üsna jõhkrad seljakolkijad - sõit punases kestab umbes 5 sekundit ja oranžis 10-11 s, laskumiskiiruseks kirjade järgi 45-55 km/h. Torudesse lastakse muide väikseid ka, kuigi ühel seinal on silt, et alla 130 cm keelatud ja teise seina peal plakat, et alla 120 cm keelatud, lastakse tegelikult ka alla 120 cm lapsed kenasti sisse.
Rõngaga torusid on mõned veel, kaks neist isegi kolmekesi sõidetavad.
On olemas ka lainebassein, mitte küll väga suur, aga populaarne ja seepärast saab lisaks lainetele ka teiste inimeste otsa hüpata. Pannakse käima pooletunnise vahega, igal veerand- ja kolmveerandtunnil.
SPA ja sauna-alas on ka väike basseinibaar, kus on ka palju alkoholivabasid jäätisekokteile. Läti õlu kahjuks ei ole suurem asi.
Teenindus, sildid, järjekorrad, suhtlemine kliendiga on muidu nagu ikka läti värk, aga samas, kellele ikka neid naeratavaid teenindajaid ja üheselt mõistetavaid silte ikka nii väga vaja on! Ahjaa, ja baaris maksmiseks peab käepaela käe ümbert ära võtma ja baarmenile andma, ilmselt oli liiga keeruline vastav lugemismasin leti peale panna nagu igal pool mujal maailmas, või kasvõi Eestis.
Riietusruum ja pesemine on ühised, s.t. pestakse ujumisriietes ja kuna pärast kõik väänavad oma ujumisriideid riietumiskabiinides, siis põrand ujub. Personal on ka vist lahti lastud, näiteks üks väike tüdruk oksendas duširuumi juures põrandale, aga leti taga ega kuskil polnud mitte ühtegi töötajat, kellelt oleks saanud paluda koristaja kutsuda.
Kui need pisiasjad kõrvale jätta, siis igal juhul soovitan lastega Lätti sattudes ära käia. Ainult veepargi pärast pole vast mõtet, aga kui lisada Riia loomaaed + Sigulda Aerodium + Sigulda bobirada, siis tasub juba sõita.
Veepargi 4 tunni perepilet 56€ (nüüd saab maksta ka eurodes, selle jaoks on küll eraldi kassa, aga peaasi, et saab).”

25.11.2011 19:02 - twoFingers
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.akvaparks.lv Līvu Akvaparks arvustusi (review)Otsi Google abil: līvu akvaparks (review)