7.3 21 hindajat

Kosmos
http://www.forumcinemas.ee

Forum Cinemas ketti kuuluv kino Tallinnas. Kaks saali. Lisas filmis6ber 15.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mulle see kino meeldib, selles on vanade aegade hõngu ja vähe inimesi. Vahel jääb tunne, et saad päris eraseansi, sest peale sinu kedagi ei olegi ja saal on ju hiiglama suur. Vähemalt suur saal. Väikses olen käinud üldse vaid mõne korra, isegi kui sisse arvata see aeg, mil Coca-Cola Plazat veel olemaski polnud. Aga kuna see väike saal on ikka jõle armetu, umbes nagu kellegi kodukino, siis sinna ma enam ei lähe.
Suur saal on aga võrratu, ruumi on lahedalt, õhku ja avarust palju. Mis mulle eriti meeldib ja mis mind sinna sageli meelitab, on see, et seal näidatakse 2D-s neid filme, mis muudes kinodes 3D-s on ja mulle see 3D jant eriti ei meeldi.
Viimane kord kui seal käisin, rääkisid töötajad-tädid, et suvel vahetatakse kõik toolid seal mugavamate vastu. Muidu need vanad klapp-toolid panid tõesti tagumiku seansi lõpuks huugama.
Igatahes hindan ma seda kino kõrgelt, seal on midagi erilist, isegi kui tehniliselt pole asi tipptasemel. Elamus on igal juhul garanteeritud ja sageli paremgi kui mujal.”

15.06.2011 12:19 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.forumcinemas.ee Kosmos arvustusi (review)Otsi Google abil: kosmos (review)