5.5 2 hindajat

Last Knights (2015)
Kazuaki Kiriya

Raiden (Clive Owen) on sõdalane, kes teenib maavalitseja Bartoki (Morgan Freeman). Kui viimane julgeb vastu astuda korruptiivsele maksukogujale, peab Raiden varsti käputäie sõdalastega vastu astuma suurele armeele. Lisas Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
13.04.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Oeh! Tihti on, et nii mõnigi Hollywoodi tuntud näitleja hakkab tegema karjääri lõpuosas kahtlase väärtusega väikese eelarvega filme, mida filmitakse erinevates balkaniriikides. Outcast Nicolas Cagega, Black Death Sean Beaniga, 47 Ronin Keanu Reevesiga, Ironclad jne tulevad meelde. Ei oleks uskunud, et Clive Owen ja Morgan Freeman kunagi mingi sarnase filmi teevad.

Selliste filmide puhul on madala eelarvega raske head efekti saavutada. Enamasti on selleks ikka vaja eepilist skaalat (Kingdom of Heaven), et film hea oleks, kuigi suure raha eest võib ka eepilist skaalat vähendada ja ikkagi saada hea tulemuse nagu näiteks seda oli näha 13th Warriori puhul.

Samas pean tunnistama, et üheks põhjuseks, miks selliseid filme tehakse, on paari odavaeelarvelise filmi õnnestumine. The Eagle ja Centurion tulevad kohe meelde. Kumbki ei olnud just eriline šedööver, aga nad ei jätnud ka halba muljet.

Last Knight seevastu on lugu, mida on kordades jutustatud. tundub, et Jaapani lavastaja on saanud inspiratsiooni just eelpoolmainitud Keanu Reevsi filmist, aga viinud selle kuhugi pärapõrgusse ning teinud ühe korraliku soperdise. Ei soovi üldse olla rassistlik, aga Freeman mustanahalise valitsejana, kellel on nimeks Bartok, see tundub lihtsalt vale rollivalikuna.

Tahate head filmi vaadata, kus mõõgavõitlujast ja puha, siis vaadake Viimset Reliikviat sajandat korda. Ikka parem.”

13.04.2015 19:28 - Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
15.04.2015 12:40 Nimetu
Arvustuse lõpu peale hakkasin küll naerma :) Viimset rekliikviat! Aga muidugi, äge film ju ja pealegi peaaegu eesti oma. Ma tegelt siiani ei tea, on siis Läti või Eesti oma? Sama asi nagu Mandariinidega :D
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kazuaki Kiriya Last Knights (2015) arvustusi (review)Otsi Google abil: kazuaki kiriya last knights (2015) (review)