5.0 3 hindajat

Koduahju praad
Karni

Koostis: sea kaelakarbonaad (90%), joogivesi, keedusool (max. 2%), maitse- ja lõhnaained (sh. sinep, gluteen), stabilisaatorid E407, E450, E451, E452, maitsetugevdaja E621, antioksüdant E300. Praevalvuriga. Lisas Rintsik 25.02.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Liha istus akhjus u 1,5h ja nägi peale seda väga isuäratav välja. Kamar oli pealt kuldpruun, liha tundus mahlane ja särises väikses rasvas. Muide, praevalvur oli torgatud teisele poole kui kamar, kuna aga liha tuleb ahju panna kamar pealpool, siis jääb praevalvur liha alla.. Läbimõtlematu.
Kõige suurem jama on aga selles, et liha oli täiesti maitsetu ja ma ütleks mõttetu. Mahlane oli küll, aga maitset mitte mingisugust. Polnud isegi liha maitset, ma ei räägi siin maitseainetest. Mida see maitsetugevdaja ja terve kari E-sid seal siis teeb, seda ma ei tea. Aga isegi täiesti maitsestamata liha aju visates saab maitsvama tulemuse. Sõin näljaga veidi ära, aga edasi läks prügikasti, sest ma ei kujutanud ette, et kõht veel nii tühjaks võiks minna, et seda soojendama hakata.
Väga kahju.”

25.02.2013 19:30 - Rintsik
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Karni Koduahju praad arvustusi (review)Otsi Google abil: karni koduahju praad (review)