Partner: joogafestival.ee
Semi-permanent colour, Dark brown
6.7
6 hindajat

1. Tints of Nature Ltd Semi-permanent colour, Dark brown

Parabeenide- ja ammoniaagivaba kergvärv


Lisas kirju 04.07.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Värvi kasutamine on väga mugav, karbis on kõik kaasas, ka šampoonid eel- ja järelpesuks, palsam, kindad ja müts (kuigi parem on siiski kasutada mõnest hotellist pätsatud alt kummiga vannimütsi). Pakendil on lubadus, et katab 80% hallidest juustest ja nii paraku on, isegi kui halle juukseid on umbes ainult kümmekond, jäävad mõned siiski halliks (ma tegelikult lootsin, et nii vähese halli puhul katab kõik ära). Ilmselt läheb täide ka teine lubadus, et peas püsib värv vaid 6-12 pesu. Nojah, öko värk siiski. Värvimiskogemus on väga meeldiv, pole halba lõhna, ei pea midagi erinevatest tuubidest kokku segama. Värvi on pakendis väga palju, mul jäi küll pool alles, aga viskasin selle minema (võib-olla oleks võinud alles jätta ja kuu aja pärast uuesti kasutada?). Eestikeelselt juhendit kaasas pole, see natuke häiris.”

04.07.2012 16:23 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Mahagony
4.9
9 hindajat

2. Syoss Mahagony


Lisas BBB 22.01.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Värv andis hiljem iga viimne kui pesu veel värvi ja kulus peale 5-6 pesu peaaegu ära.
Kallis oli see püsivärv selle vähese püsimise kohta.mingi odavama variant püsinuks ka kauem”

22.01.2012 09:29 - BBB
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Conditioning permanent hair color 4CH Rich chocolate brown
8.0
7 hindajat

3. Tints of nature Conditioning permanent hair color 4CH Rich chocolate brown

Ammoniaagi- ja parabeenivaba püsivärv orgaanilistest koostisosadest


Lisas crep suzet 15.09.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Panin sellise pealkirja, sest eks see ju õige ole - kas ökoloogiline elustiil ei peaks siis propageerima loomulikku ilu mitte kehaosade ülevärvimist? Olen üsna skeptiline "ökonduse" suhtes, selle juuksevärvi valisin tegelikult pakendi järgi. Hind ka pisut kõrgem kui tavaliselt juuksevärvi eest maksan, aga kuna ma nii harva viitsin seda ette võtta, siis erilist kokkuhoipoliitikat pole mõtet ajada. Pealekandmine on lihtne, kõik asjad on pakendis kaasas. Mingit lõhna ei olnudki (väga suur pluss), ainult läbi kinnaste kumas piparmündist õhetust ja tegelikult siiski ka pisut kipitas peanahal (ma üldiselt ei ole kosmeetikale tundlik). Plusspunktid selle eest, et ka šampoon ja palsam on kaasas. Tulemusega olen väga rahul, kuigi peale mahapesemist tundusid juuksed pisut õlised, kuid kuivades see assotsiatsioon õnneks kadus. Nädal aega tagasi värvisin, siiani püsivuse ja sära vähenemisega probleeme pole. Miinustest - eestikeelset kasutusjuhendit kaasas pole. Ja veel - mul on üsna õhukesed õlgadeni juuksed. Kokkusegatud värvist kulus ära umbes vaid 30%. Milline raiskamine! ”

15.09.2011 13:55 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Perferct Mousse permanent color foam
5.4
5 hindajat

4. Schwarzkopf Perferct Mousse permanent color foam

Juuksevärv


Lisas crep suzet 10.08.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kasutusmugavusele annaksin kohe 10 punkti, aga peas see värv küll ei püsi. Paar esimest nädalat ehk ainult, ometi peaks olema püsi- mitte kergvärv. Ammoniaagivaba vähemalt (kirjade järgi), hea seegi.”

10.08.2011 12:04 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Palette Color & Gloss Golden Moccacino
8.8
13 hindajat

5. Schwarzkopf Palette Color & Gloss Golden Moccacino

Tooniv kreemvärv makadaamiapähkliõliga


Lisas crep suzet 31.08.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ma ei mäletagi nii "lõhnatut" juuksevärvi vist. No mingi lõhn muidugi oli, aga pärast värvi väljapesemist ei jäänud mingit tüüpilist värvitud pea lõhna. Kuna värvisin osaliselt püsivärvi peale, siis jäi tulemus küll märksa tumedam kui näidisel. Läige on ilus.”

31.08.2010 16:29 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Palette Intensive Color Creme G3 Truffles
4.5
16 hindajat

6. Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme G3 Truffles

Kuldse säraga püsivärv


Lisas crep suzet 08.07.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Üle hulga aja oli väga ebameeldiv värvimiskogemus. Ilmselt on asi selles, et tegu on püsivärviga, aga ammoniaagi hais oli lämmatav. Teise ebameeldiva üllatusena avastasin, et värvitud ei saanud mitte ainult pea, vaid ka peanahk, kõrvad.. Ehk siis, polnud just tark mõte kasutada seda samal päeval, kui õhtul oli vaja superluks välja näha. Pärast värvimist jäid juuksed pähe nagu tuust, palju palsamit ja silumist kulus. Ainus positiivne külg on see, et reklaamis lubatud kuldne sära on 100% olemas ja pole kadunud ka nädal pärast värvimist. Aga üldiselt ikka on need püsivärvid saatanast, ma arvan.”

08.07.2010 10:36 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +0   -0