5.3 7 hindajat

Just7 FREEDOM X1

5" (720x1280) IPS ekraan; 1,3GHz Cortex-A53 protsessor, Mali-T720 MP3 450MHz graafikaprotsessor, 3 GB RAM, mälukaardipesa, valgussensor, aktseleromeeter, lähedussensor, 16 MP tagakaamera, 8 MP esikaamera, Android 5.1. Kaal 137 g. Lisas Yesman 25.06.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Täitsa viisakas telefon. Kui ei TEAKS, et lätlaste oma, ega siis ei usuks ka. Disian on lätist, eks tootmine ja kõik komponendid on ikka hiinlaste töö. Aga eks nii teistelgi ole. Näiteks Apple'il, kelle iPhone 6 ja 6S pealt selle telefoni disain julgelt maha on rotitud :D Aga ei häda, sest no ilusa telefoni pealt vähemalt on maha pandud.

Kui vaadata telefoni ja vaadata spetsifikatsiooni, siis esimese naksuga ei usugi, et see telefon võiks müügis olla 200 euroga. Pakuks nt 400. Jah, ekraan on selline pooletoobine, et päris hea selles hinnaklassis, aga nende päris kallite telefonide ekraanidega võrdlust ei kannata. Ja ega ma muidu ei võrdleks ka, lihtsalt just5 ise väidab, et on kõrgklassi telefonidele vääriline vastane vms. Ei ole. Aga on teistest odavtelefonidest tõepoolest pikalt ees. Poolenisti kahju kohe tunnistadagi, no et lätlaste värk.. :) Eiei, ma teen nalja, väga tore ikka.

Kaamera on OK, aga ei midagi enamat. Mitte nii OK kui HTC, Samsungi või Apple lipulaevad. Ehk natuke aeglane ja mingi "maagia" on seal kas tarkvaras või riistvaras ikka tegemata, või lihtsalt ressursside optimeerimise värk, sest kiir eprose ja 3 GB mälu ei tohiks nii teha, et kaamera vahel mõtlema jääb.. No ja pildikvaliteet ise ka muidugi pole päris tipptase. Aga on OK.

Sõnaga, sellise raha eest nagu on 200 euri, sa paremat telefoni praegu ei leia, nii et anna alla ja osta heaga see hullu nimega lätlane :P”

25.06.2016 21:39 - Yesman
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Just7 FREEDOM X1 arvustusi (review)Otsi Google abil: just7 freedom x1 (review)