Partner: joogafestival.ee
7.6 7 hindajat

Johnson & Johnson Johnson's Baby Oil

Lisas kirju 12.03.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kasutan seda oma säärtel raseerimisjärgselt ning paremat toimet/efekti ei ole ma ühegi teise toote puhul kohanud. Nahk jääb tõeliselt pehme ja niisutatud ning on seda ka järgmine päev. Kui kreemide toime kaob nt juba mõne tunni pärast, siis selle õli toime on püsiv. Ei tasu karta naha rasvaseks jäämist, kuna (vähemalt minul) nahk rasvaseks ei jää - kannan niiskele nahale, kuivatan ja ongi valmis. SUUREPÄRANE!:) ”

30.05.2012 14:08 - ERLIM
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen proovinud kasutada massaažiõlina, aga eriti ei meeldinud. Kõige parem on tõesti (täiskasvanul) kasutada niiskel nahal kreemi asemel näiteks pärast sauna. ”

05.04.2010 10:58 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kui mina olin beebi, siis siin riigist sellist toodet ei müüdud, nii et kogemused on kasutamisel ainult täiskasvanuna. Väga sobiv laisale inimesele nagu mina, vahetult pärast dushi õlitan end sisse ja alles siis kuivatan. Polegi vaja hakata veel eraldi kreemitama ja kallist aega raiskama. Silmameigi eelmalduseks ka ideaalne.”

12.03.2010 14:42 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Johnson & Johnson Johnson's Baby Oil arvustusi (review)Otsi Google abil: johnson & johnson johnson's baby oil (review)