5.0 6 hindajat

Hostel Nele
http://www.puhkaeestis.ee/et/hostel-nele

56-kohaline ja 28-toaline hostel Ida-Virumaal Jõhvis, Kaare 11 Lisas helehõbedane 06.08.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Jõhvis on paar hotelli ja paar eeldatavalt madalama hinnatasemega ööbimist. Kuna flashpacker'ina rahakott just puuga seljas pole, valisin neist odavaima - hosteli Nele. Kavas oli seal kaks ööd veeta ja päeval ümbruskonnas ringi liikuda.

Kohapeal selgus, et tegemist on täiesti okei ööbimiskohaga, kuid 15-eurose öö eest (ühele inimesele) ei saa eeldada ka väga kõrgeid nõudmisi.

Plussid: asukoht otse keset Jõhvit (raudteejaamast mööda Kaare tänavat veidi lõunasse, bussijaam 10 min jalutuskäigu kaugusel), valvelauatädi ööpäev läbi valves, puhas tuba, WC-kraanikauss toas, korralik soe vesi, televiisor, puuduv liiklusmüra. Kui tulla jalgrattaga, saab seda turvaliselt esimesel korrusel hoida.

Miinused: umbkeelsel eestlasel on keeruline suhelda, kogu arveldus käib sularahas, odavatel tubadel puudub võimalus dušši kasutada (WC on kõigil toas, aga dušš vaid 10 eurot kallimates), hommikusöök lisatasu eest, maja üldine väsinud ilme.

Miinuseid tuleks võtta siiski mööndustega, sest tegemist on tõesti väga hea hinnaga kohaga, kuhu vaevalt nõudlikumaid juhtubki. ”

06.08.2013 16:50 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.puhkaeestis.ee/et/hostel-nele Hostel Nele arvustusi (review)Otsi Google abil: hostel nele (review)