5.9 21 hindajat

Basiilik
http://www.basiilik.ee

Itaalia restoran Coca-Cola Plaza's, Hobujaama 5 ja Sikupilli keskuses, Tartu mnt 87

Lisas näljarott 16.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sikupilli keskuses on ka nüüd Rosso asemel samas kohas ja sama interjööriga avatud Basiilik. Toit ei ole aga kuigi hea, maitsed ei sobi, kala oli poolenisti toores ja kokku läks kahepeale ikka 20+ eurot. Rohkem sinna ei lähe.”

15.08.2014 19:44 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
04.10.2014 16:24 Nimetu
Täna käisin ja ootasin ettekandjat tükk aega, siis läksin vaatama, kus nad on. Lobisesid omavahel. Üks tuli kassale ja temalt küsisin, kas tellin siit. Ei sobinud, teenendus laudades. Ütlesin, on kiire. Ta tuli menuga järgi lauda, viskas lauale ja ütles ebasõbralikult 'jah, palun'. Ta keeras selja, läks ära. Kassa taga ta oli selgaga minu poole - ei mingit huvi. Tellimus oleks olnud juba enne menu toomist valmis. Kogusin oma asjad ja läksin ära. Hesburgeris sain 3,70 -ga kõhu täis.

“Basiiliku restoran on selles mõttes mugav, et enne või pärast kinoskäiku saab seal keha kinnitada.
Olen toidukohta külastanud mitmel korral. Viimase aasta jooksul tehtud külastustst on meeles vaid paar. Esimesel korral oli valitud toit suurepärane: BBQ kana ahjupasta. Lõhnas hästi, maitses hästi! Maitsed olid tunda ning kõik elemendid sobisid omavahel.
Teisel korral valisin kahjuks muskaatkõrvitsa risotto vürtsika salaami ja grillitud tiigerkrevettidega. Risotto tundus liiga kuiv ja ülekeedetud. Salaami lisas jube palju soolasust. ainukesed head asjad olid kaks krevetti, aga need said kohe otsa.
Tol korral tellisin magustoiduks sooja laavakoogi vaniljejäätise ja mündiga. Kummalisel kombel oli koogi maitse liiga ilmetu, ootasin midagi rohkemat. Jäätis oli hea, aga vaevalt, et see ise tehtud oli. Münt oli lihtsalt väike kaunistus jäätisepalli otsas.

Mõlemal korral oli teenindus hea, teenindajad sõbralikud ning avatud.
Küsimusi tekitavad ka suured massiivsed toolid (nendesse võib lausa ära uppuda, tõsijutt!), kuid kuna lauad asuvad üksteisele päris lähestikku, siis toolid justkui kaitsevad neis istujaid, tekitavad kinnisema ruumi.

Kui Basiiliku toidus pettuda ei taha, on kõige kindlam valik ikka pasta või pitsa või pasta.”

20.04.2014 21:01 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Reede õhtu, Kahe tuttavaga, istume lauda tuleb teenindaja (ei tervita), paneb menüüd lauale (veinikaart puudub)
Küsides veinikaarti saabub(räsitud, must)
Uurides veinikaarti, küsin et ega pole juhuslikult võimalik Chiantit saada? - Vastuseks "Ei noo, c'mon igal pool kus müüakse õlut ja spritet saab seda teha"
Kui proovisin seletada et tegu on Itaalia veinipiirkonna veiniga ...öeldi mulle et "ei" ja tõsteti peatavalt käsi...Andsin alla.
Toidud tellitud...ootasime pea 40 minutit, toidud olid tavalised...Mitte midagi erilist.
Arve maksmisel...palusime arved eraldi, Pöördudes terminaliga järgmise kliendi poole ...teenindaja ei tohiks öelda kannatamatu tooniga "NOH?!?!!"”

14.10.2013 16:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
14.10.2013 19:32 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Jõhker
14.10.2013 22:34 Nimetu
Njaaa:))) päris omapärane…

“Üks kena ja viisakas koht söögi nautimiseks. Teenindajad on üliagarad, viisakad ja sõbralikud. Toit on samuti väga hea ja presenteeritud hoolikalt ning imekenalt. Hinnad on keskklassile ja noortele veidi kallid ning ei lähe kokku toidu portsjoni vaid kvaliteediga. ”

20.09.2012 22:21 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“... või on meile lihtsalt viimastel kordadel sattunud lihtsalt ebameeldivad teenindajad. Mulle maitseb nende suitsukala pasta ja akna alla kohta saades on kena inimesi passida enne filmi algust.”

17.08.2011 14:12 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga mugavas asukohas, hea enne või pärast filmi läbi hüpata ja kaaslasega väike eine võtta. Koht on ebakinolikult viisakas, pakutakse ka häid veine, toitude tase on pigem kõrge, teenindus on seni väga hea mulje jätnut. Seal on üks eriti püüdlik noormees, kes alati tippi saab.”

16.02.2011 16:34 - näljarott
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.basiilik.ee Basiilik arvustusi (review)Otsi Google abil: basiilik (review)