7.2 19 hindajat

iRobot Roomba 555

Programmeeritav robottolmuimeja, kaasas baasjaam ja 1 virtuaalsein. Lisas sasahh 05.04.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pole suuremat kahtlust, et varsti on kõik tolmuimejad autonoomsed ja keegi tolmuimeja seljas mööda tuba ringi ei ratsuta. Roomba näitab õiget suunda ja teeb mitmeid asju õigesti, ehkki kõik ei ole siiski veatu...
Roombat on lahe vaadata, see kuidas ta mööda tuba ringi sõidab, on väärt et (vähemalt alguses) vaadata ja külalistele näidata. Robot teeb päris valju häält, nii et üldiselt siiski ise kodus olles seda käitada pole mõtet. Palju parem on tulla koju, mis on vahepeal imeväel ise puhtaks saanud. Kuna Roomba sõidab sama kohta mitu korda üle, saab sealt, kus ta liigub kõik puhtaks küll, probleem on nende kohtadega kuhu ta ei jõua. Näiteks nurgad ja mõne madalama kapi või diivani alune. Sealt tuleb ikka eraldi tolmuimejaga võtta. Niisiis ei oleks Roobmat suurt mõtet väiksesse korterisse võtta, kus lagedat põrandapinda vähevõitu, sest enamus nurgataguseid tuleks ikka käsitsi üle käia.
Robot tahab peale iga kasutust ka puhastamist, mis on üsna tülikas ning Roomba pikaaegsemad omanikud teavad rääkida, et ka filtreid ja harjaseid hakkab kulumaterjalina peagi minema.”

05.04.2011 10:06 - sasahh
sasahh on seda arvustust muutnud: 18.04.2011 14:15
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
21.07.2012 08:32 Nimetu
Kas alguses filtreid ja harjaseid ei lähe ja siis hakkab järsku kulumaterjalina minema.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe iRobot Roomba 555 arvustusi (review)Otsi Google abil: irobot roomba 555 (review)