9.1 16 hindajat

i'Coo Peak Air

4 suurt õhkkummi. Pööravad/keeravad rattad (lukustatavad). Komplekt sisaldab korviosa, isteosa, putukavõrku, vihmakatet ja integreeritud kõlareid. Võimalik ühendada MP3 mängija või telefoni külge ning lasta lapsele tema lemmiklaule. Korviosa imiku jaoks on polsterdatud superpehme materjaliga ning on lapsele väga mugav. Korviosa polsterduse saab hiljem muuta soojaks jalamuhviks. Kui laps kasvab korviosast välja, saab hakata kasutama sportlikku ning lihtsalt kasutatavat isteosa. Isteosa on kahesuunaline - laps saab vaadata kas oma ema/isa või uudistada ümbruskonda. Seljatugi on mitmes asendis kasutatav. Seljatoe kallet saab muuta lihtsalt vaid ühe käega. Teleskoopsang. Sügav päikesevari. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
20.07.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kasutaja sonic ütles kõik ära :)”

02.01.2013 11:23 - margitike
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“No meil just see on. Mees valis välja küll, sest mul käis beebit oodates kõik see trall veidi üle pea. Olen väga rahul, eriti sellega, et esirattad keeravad. Ja näeb kena välja ka. Praegu kasutan veel ainult korviosa. Oleks muidugi tore, kui korvi põhi käiks poollamavasse asendisse ka, sest Tegelane juba sellises eas, kus selili lamamine muutub igavaks, aga istuda ka veel ei oska. Raami kokkupanemine on trikiga, iga kord ei õnnestu esimesel katsel. Alumine pakiruum on tõesti väike, aga ikka mahub keskmise ostukorvi suurune poekott ka.”

09.10.2012 13:58 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tegemist on ilma naljata kõige parema vankriga, mida ma testinud olen. Küll said kõik Emmaljungad jms läbi proovitud, aga ei miski jätnud nii head muljet.
Olulised asjad, mis sellest vankrist väga hea lapsevankri teevad:
1. Pööravad rattad -- ma ei kujutaks linnas liigeldes teisiti ettegi. Siin on ju pidev suunamuutus iga natukese aja järel! Elumugav on nii, et ei pea esirattaid pööramiseks üles kangutama.
2. Suured õhkkummidega rattad -- jälle, Tallinnas muudmoodi hakkama ei saaks. Kõnniteede servadest üles sõita, vanalinna kividel sõita või ka talvel lumega liikuda polegi teisiti võimalik.
3. Puuvillane sisu -- sünteetikat ei soovi, aitäh.
4. Kompaktsus -- raam käib väikseks kokku ja rattad ühe nupuvajutusega alt ära.
5. Kena disain.

Mida veel tahta? Ülekäivat sanga? Alguses lootsingi leida sellise mudel, millel oleks veel üleviidav sang ka, aga praegu näen, seda seda poleks vaja, pole ühtki korda ette tulnud, mil seda kasutanud oleks.
Miinuspoolele jääb vaid korvi all olev väga väike "pakiruum". Ehk et poekotti sinna juba ei mahuta, paar väiksemat asja ainult saab panna. Ise hoian seal jooki enda jaoks ja vankrilukku.”

20.07.2012 15:08 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
09.01.2015 00:34 Nimetu
bertini Kuidas see käru võrreldes bertini bidwelliga on?
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe i'Coo Peak Air arvustusi (review)Otsi Google abil: i'coo peak air (review)