Partner: joogafestival.ee
8.4 5 hindajat

Garnier Fructis Fructis Oil Repair 3

Fructis Oil Repair 3 juuksemask on mõeldud just neile, kelle juuksed on kuivad kui õlekõrred. See on ainuke hooldussari mis sisaldab kolme spetsiaalõli, et täiuslikult toita kuivi juukseid. Tulemuseks on säravad ning siidiselt pehmed juuksed. Oivalistest õlidest inspireeritud juuksehooldussari Fructis Oil Repair 3 sisaldab kolme väärtuslikku õli: 1. Oliiviõli – toob esile juuste sära. 2. Avokaadoõli – annab pehmuse. 3. Võiseemnikuõli – muudab juuksed nii siledaks, et tahaksid neid kogu aeg silitada. Lisas Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
22.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kuna mul on loomulikult lokkis juuksed, siis on nende tekstuur kahune ja eriti pehmed need pole. Juba pärast ühekordset maski kasutamist olid lokid kohe elastsemad, siledamad ja ülipehmed. Seega ei mingit kahusust ja karedust enam. Ja tulemus ei püsinud ainult paar tundi pärast pesu, vaid ikka mitu päeva, kuni uuesti juuksemaski tegin. Mulle meeldib ka, et seda ei ole vaja palju juustesse panna ning piisab pikkadele ka paksudele juustele väga väikesest kogusest. Jagub pikemaks ajaks seda 300ml. ”

22.03.2013 14:13 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Garnier Fructis Fructis Oil Repair 3 arvustusi (review)Otsi Google abil: garnier fructis fructis oil repair 3 (review)