Telekanalite rakendus

Nimetu
kolmapäev, 9. mai 2012 18:47
Tere helgemad pead!Kas keegi oskab öelda,et kas on olemas rakendus millega näeks eesti telekanaleid tahvelarvutiga või kui on usb auk siis kas on mõni väli tüüner mille tahvelarvuti ära tunneks?
Tänud kõigile!
481 XP
neljapäev, 10. mai 2012 23:31
tsau.
Eesti telekanaleid veel ei näe. Koperdasin millalgi mingi UK rakenduse otsa, millega siis Suurbritannia kanaleid näeb. Siin muid vihjeid UK kanalite kohta http://iphoneappcafe.com/how-to-watch-live-uk-tv-on-ipad/
Aga Eestiga on see jama, et kanalid ei anna end internetis eetrisse. ETV-l on küll omasaadetest korralik arhiiv (http://etv.err.ee/arhiiv.php), aga see on flash-formaadis video, mida esiteks ei näeks näiteks iPadiga (Android vast näitab), aga pole reaalajas televisioon, vaid ikka järelvaadatavad saated.
Välised tuunerid on isegi olemas, aga pole kunagi näinud, ainult kuulnud ja otsinguga tuleb selline asi ka välja: http://www.alibaba.com/showroom/tablet-pc-tv-tuner.html nad muidugi vist eriti huvitatud pole kui sa vaid üht tahad :)
6919 XP
sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
reede, 18. mai 2012 14:30
ERRi rakendus on ka nüüd olemas, seal näeb otse ERRi kanalite pilti vähemalt.
Nimetu
reede, 18. mai 2012 23:02
ERR rakenduse saab installida siit: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.fm.err
Töötab väga ilusti!
6919 XP
sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
pühapäev, 20. mai 2012 19:25
Ja iOSile on see ka olemas. iPhonele tehtud, ehk et iPadi ekraanil peab 2x suurendama ja kaotab kvaliteedis, aga on kasutatav. Ehk tuleb universaal-app varsti.
394 XP
kolmapäev, 30. mai 2012 21:50
Proovisin ka ära selle ERRi rakenduse ja toimib väga hästi. Mingi paar sekundit on ajaline nihe võrreldes telepildiga. Vaadata saab ETVd ja ETV2 kanalit. Lisaks võimaldab kuulata ERRi raadiote kanaleid.
Mis värvi on see sinine ruut?