Tere, mul oleks veidi abi vaja. Kuna mul on tulemas sünnipäev siis ma valisin endale kaks telefoni välja aga ise ei oska kuidasi otsutada kas HTC Desire X või LG L9. Palun avaldage oma arvamust! :)
Omadustelt on väga sarnased telefonid, nii et pead valima, kumb disain sulle rohkem meeldib. HTC Desire X on 4-tollise ekraaniga ja ümarate nurkadega, LG Optimus L9 kandiline ja veidi suurema, 4,7-tollise ekraaniga.
Ma soovitaks minna poodi oma käega katsuma, kumb mugavam tundub. Head telefonid mõlemad.
Nimetu
neljapäev, 20. detsember 2012 16:58
No suurema ekraaniga on ikka parem ju! Videosid vaadata ja nii on ju palju parem. Isegi netis surfata. Ma tegelt ei teagi, milleks suurem ekraan parem ei ole!
Nonoh! Siis tahad juba sülearvutit või tahvelarvutit, mitte telefoni ju. Telefon peab mõnusalt taskusse mahtuma ja seda peab olema hea käes hoida. 4" ekraan on igati piisav, isegi filmide jaoks. Ma küll suuremal mingit pointi ei näe.
Võin samuti kinnitada, et suurem ekraan on parem. Mul on HTX One X, 4,7 tolli ja minupoolest võiks veelgi suurem olla. Aga 4,7 on on täiesti piisav. HTC plussiks on mõnus kummise tagaküljega kest. Hea on kinni hoida ja laua pealt saab ka telefoni hästi kätte, sest servadest läheb telefon õhemaks. Kandllise telefoni laua pealt võtmine minu meelest on ebamugavam.
Ja 4,7" mahub taskusse küll. Normaalsed taskud peavad lihtsalt olema, mitte mingid liibukad.
Erkki ütles kohe alguses õigesti ära -- tuleb poes mõlemat proovida ja see, mis rohkem meeldib ära võtta. Ega siin teised ei saagi eriti nõu anda. Noh, kui tehniliselt on mõlemad telefonid OK ja tasemel, siis edasi on puhtalt maitse asi ja nii tundub praegu olevat.