7.2 16 hindajat

Ühikarotid
Ergo Kuld

Eesti telesari.. Mängivad: Lauri Pedaja, Ivo Reinok, Roger Stahlman, Ragnar Uustal, Kevin Väljaots, Kirsti Villard, Liina Vahter, Johanna-Maria Parv, Salme Poopuu, Paul Laasik, Tiina Tõnis, Peeter Kaljumäe, Liina Tennosaar, Doris Kristina Raave, Martin Algus. Produtsent: Tuuli Roosma. Muusika: Röövel Ööbik. Lisas Hydrant 10.12.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“No annab naljakat serjaali otsida (ei anna võrrelda uuemate osadea Ühikarotid-Õed).Et see oli palju lõbusam,asjalikum jpm veel.”

24.05.2012 13:05 - Kadri Henn
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Naljakas ja lahe sari.Noored mängivad hästi,eriti Lauri Pedaja.Aga ühikamutt on üle prahi.”

20.07.2011 22:47 - Tiia Ovtsinnikov
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Süžee ei paelu kohe üldse, aga hindan noorte ja (vähemasti minu jaoks) tundmatute näitleja(hakatiste) tööd, mu meelest on nad ise tohutult loomulikud ja ehedad.”

03.05.2011 13:59 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Tihti mulle tundub, et "Ühikarottide" puhul on vinti natuke liigagi palju üle keeratud... Siiski on seriaal ju hea, nalja saab ja näitlejad on suurepärased (pigistame mõne vea puhul silma kinni, sest polnud veel selle filmi alguses peategelastest ükski proffesionaalne näitleja, kuigi mõned õppisid selleks). Hooajalt hooaega on see tramburai kestnud ja kestnud, kuid ühtset mõtet nagu ju polegi... Kui mitte arvestada seda, et Kustavi alias Staffi mõnikord ikka väga actioniks ära pööranud teod peaks nii mõnelgi pealinna (ja miks ka mitte mõne väiksema linna) marakratil aju jälle tööle panema... Mis mulle selle seriaali juures eriti meeldib on see, et kõik seitse peategelast on justkui eri puust ja nende iseloomud ei klapi kohe absoluutselt (see võimaldabgi stsenaristil sisse pikkida niivõrd halenaljakaid, kuid samas reaalsena tunduvaid suhtepuntraid) Loodetavasti on uued hooajad veel huvitavamad, naljakamad, põnevamad, pidused ja veel uute ja paremate näitlejatega...”

01.02.2011 22:41 - Kaarel Orumägi
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Mõni osa on peaaegu naljakas :)”

10.12.2010 11:16 - Hydrant
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ergo Kuld Ühikarotid arvustusi (review)Otsi Google abil: ergo kuld Ühikarotid (review)