5.9 12 hindajat

Dvigatel
http://technopolis.ee/teenused/teenused-tootajatele/restorandvigatel

Söögikoht Ülemiste City's Tallinnas, Lõõtsa 6 (A ja D sissepääs) Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
12.09.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Jõudsin Dvigateli (või DV1G4TELi kui prooviks moodne olla) vahetult peale avamist kell 11, nii et suurt tunglemist veel ei olnud. Silt väljas näitas, et kohvikuosa on avatud juba 8st, kuid lõunasöögiosa 11-14. Minuga samal ajal oli seal veel umbes paarkümmend varajast näljast, kuid kuna koht on nii suur, tundus saal peaaegu inimtühi.Igatahes sain toidu kätte väga kiiresti. Rohkem läks aega menüüde uurimisega, sest ma ei märganud kusagil seina peal mingit suurt menüüd. Toitu jagatakse leti taga neljas kohas, igas kohas oma temaatika ja oma menüü A4 paberil. Toite oli küll igas menüüs ainult üks. Tänase päeva teema oli selgelt kala (on ju neljapäev), aga valisin hoopis paneeritud karbonaadi.Täiesti pädev päevapraad. Ise sai valida lisandi, valikus riis, köögiviljatamp ja tatar ning eraldi juurde võtta ka salati. Leib ja või on tasuta, samuti kraanivesi.

Teenindaja leti taga oli rõõmsameelne ja naeratav ning naeratas isegi siis, kui ma poole söömise ajal käisin riisile kastet juurde küsimas. Koht ise on igati viisakas ja kuigi inimtühjana veidi kõledavõitu, siis ilmselt päris lõuna ajal on õhkkond teine.
Päevapakkumised võiksid olla ka suurelt kuskil seinal, siis teaks kohe, millise leti juurde sammud seada.”

16.10.2014 15:05 - Menüü
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://technopolis.ee/teenused/teenused-tootajatele/restorandvigatel Dvigatel arvustusi (review)Otsi Google abil: dvigatel (review)