7.2 34 hindajat

Diip Restoran
www.facebook.com/diipresto

Restoran-kohvik Tallinnas, Soo tn 1/6.

Lisas Rootsi Kunn 13.12.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“On kihvt, kui klient näeb kokka köögist väljas olemas, kuid ebameeldivaks teeb selle kogemuse koka üleolev käitumine leti taga.
Väga ülehinnatud koht. Teenindus vajab väga lihvimist - meie teenindaja nt vuristas väga kiirelt ette teevaliku ja üleüldse oli väga pealetükkiv. Ei jätnud hingamisruumi.
Mööda kõndides kohast on näha, et alati on see full-booked. Edu :)”

25.06.2014 17:49 - Sandra K
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Jäid väga rahule teeninduse, atmosfääri ja toiduga. Olen seal enne käinud a la carte roogi maitsmas, nüüd sain aga kuulda, et seal pakutakse ka päevapraade. Täna oli selleks kohakotletid riisiga. Kohakotletid olid head ja mahlased, hästi kerged. Aga põhiline maiuspala oli hoopis riis. See oli hea riis ja hästi keedetud, aga lisaks veel õigesti maitsestatud ja sinna juurde lisatud türgioa kaunad ja veel veidi rohelist tegid sellest täiesti roa omaette. See oli hästi kerge, natuke krõmps ja iga kiidusõna väärt. Sinna plaanin edaspidigi lõunale minna.

Kalamaja kohvik-restoran Diip päevapraad: kohakotletid

20.02.2014 21:02 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 20.02.2014 21:02
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Talle karree oma hinda kindlasti ei vääri, eriti veel, kui osa lihast on poolnätske. Interjööris on küll mõned huvitavad detailid, kuid hubasusest ja õdususest jääb vajaka. ”

22.01.2014 22:49 - Mark
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Keskpärane toit, interjöörile polnud eriti mõeldud, kesine menüü ning ebapädev teenindus. Külastan sagedasti erinevaid kohvikuid ning restorane ning kokkuvõttes leian, et hinnad on tõepoolest põhjendamatult kõrged, mistõttu ei sobi koht igapäevaseks lõunaks ega oma liigse lihtsuse tõttu ka õhtuseks kohvikuelamuseks.”

13.01.2014 19:41 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Eelroog riisikasalt pannileival oli maitsev kuid ei millegi poolest eriline, lisaks nii pisike ja ylikallis, 7.50,-.
Saaremaa suitsusiga oli mehe s6nul täitsa m6nus.
Minu kala-ja krevetipasta oli ok, kaste maitses, aga jälle liiga tavaline.
Yldmulje k6igest - ei midagi erilist ja liiga kallid hinnad.”

29.12.2013 20:05 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sõin ja jõin seal minagi, isegi laps sõi kahe suupoolega, kõik väga hea. Aga kohv oli liiga kange ja kibeda kõrvalmaitsega. Kas masin valesti timmitud või puhastamata? Kohvijookides ei pruugi sellest aru saada, aga väike must kohv on nagu väike must kleit, peab istuma ideaalselt.”

16.12.2013 13:07 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
19.12.2013 11:51 Chriss
Loodetavasti teevad selle asja ruttu korda, kohv on ju oluline osa heast einest!
14.01.2014 11:33 Nimetu
Kas keegi teab, kas kohv on seal nüüd hea?
15.01.2014 14:05 Nimetu
Viimati oli kohv ülihea

“Oli rõõm külastada üht uut restorani nimega Diip. Asub see sisuliselt uue Kunstiakadeemia ja Balti jaama vahel, ehk seal, kuhu popid inimesed praegu elama liiguvad ja mitmed firmad, eelkõige loomingulised, järele liiguvad. Seetõttu olin valmis selleks, et Diip on järjekordne hipsterite söögikoht. Aga ei olnud. Diip on viisakas, rahulik, sõbralik ja ei püüa olla midagi muud.


See on väga teretulnud ja värskendav, et näiteks lauad-toolid paistsid kõik olevat uhiuued, mitte tuttavatelt ja prügimäelt kokku otsitud vanakraam. Sisekujundus oleks ehk saanud veelgi hubasem olla, kuid kõik oli disaini perspektiivist kenasti paigas, midagi ülemäära püüdlikku halvas mõttes silma ei jäänud, kõik oli maitsekas ja jättis puhta mulje. Seda vanamööbliga näiteks niisama lihtsalt ei saavuta.
Kohvik Restoran Diip sisekujundus

Restoran Diip asub kohe Rimi kõrval, Soo tänava alguses, uues rohekas majas, kus vististi muidu asuvad korterid, aga all korrusel siis selline meeldiv söögikoht. Ühtki silti silma ei hakanud, pigem sai laiadest akendest sisse vaadates aru, et tegu söögikohaga ja mis ta muud saab olla kui Diip. Siiski, uksel oli ka Diipi logo, aga see oli nii halvasti nähtav, et enne ukseni jõudmist seda välja ei olekski lugenud.
Kohvik Restoran Diip asukoht aadress

Sisse astudes jääb kohe paremat kätt väike lastenurk, kuhu küll üle 1-2 lapse korraga ei mahu, seal olevad mänguasjad aga olid vähemalt praegu, mil söögikoht äsja avatud, uued ja puhtad. Puidust tahutud rustikaalne nukumaja oli päris lahe isegi minu jaoks.
Kohvik Restoran Diip lapsesõbralik lastenurk

Restoran-kohvik Diip oli avatud alles kolmandat päeva ja loomulikult oli seal ka huvilisi üsna palju, ometi märkas silm aeg-ajalt ka vabu laudu, ehkki ise olin igaks juhuks päeva ette broneerinud. Ilmselt tasubki seda vähemalt nädalavahetustel ja õhtutel teha, sest laudu väga palju ei ole. Söögikoht ise on pika ristküliku kujuga ja tundub, et visuaalselt veidi loomulikum oleks, kui ruum nii koridorjas poleks.
Kohvik Restoran Diip interjöör

Teenindus ei olnud veel lõpuni lihvitud ja rangelt võttes väga professionaalseks seda pidada ei saaks, küll aga oli see sõbralik, püüdlik, ja teenindaja värisevatest kätest võis näha, et ta kindlasti muretses selle pärast, kas oma tööd hästi teeb. See tähendab aga, et tal ei olnud ükskõik, mis ongi kõige olulisem, nii et mulle sobis.

Menüüd olid viisaka kujundusega A5 paberid, mis millegipärast olid kokku köidetud odava kiirköitespiraaliga. Võinuks olla kas A3 pooleks murtult või mingi viisakama/huvitavama köitega. Eriti arvestades, et hinnad, mida menüü roogade nimede kõrval esitab, ei ole väga väikesed.
Kohvik Restoran Diip menüü

Toidud saabusid küllalt kiiresti, olid serveeritud kenasti ja maitsesid üsna ühtlaselt hästi.

Eelroaks tellitud riisikasalat pannileivaga oli täpselt nii hea, kui lootsin, seega suurepärane.
Kohvik Restoran Diip söök Riisikasalat ja pannileib

Põhjaranniku kalasupp oli kokkuvõttes hea, aga paari nüanssi saaksid olla veel paremini. Nimelt oli leeme maitse küll ingveriselt vürtsine, aga sellele mingi tasakaalustav poolus puudus ja maitse mõjus kuidagi tasapinnaliselt. Ka oleks ma jätnud sellest välja punase kala ja kasutanud pigem mitut valget kala.
Kohvik Restoran Diip toit Põhjaranniku kalasupp

Saaremaa suitsusiga oli väga hea. Sisefileed pole niisama lihtne nii mahlase ja maitsekana teha, Diipil oli see hästi õnnestunud, seda siis madalal tulel pikalt küpsetades. Väike suitsumaitse seal juures oli just piisavalt tagasihoidlik aga siiski tuntav, sinna juurde serveeritud musjuure-juurselleri kreem viis lausa keele alla.
Kohvik Restoran Diip pearoog Saaremaa suitsusiga

Magustoitudest sai proovitud Smetana Panna Cottat, mis oli, muide väga maitsev, küll magus ja rammus, aga nii see olema peabki
Kohvik Restoran Diip magustoit Smetana Panna Cotta ja punane sõstar

ning maitstud sai ka Tuuletaskut kodujuustuvahuga, mis oli hea, aga eelistaksin pigem teist portsu Panna Cottat, kui juba kahe magustoidu söömiseks läheb.
Kohvik Restoran Diip Tuuletasku kodujuustuvahu ja marjadega

Restoran Diipi juurde parkimine on lihtne, sest auto saab jätta näiteks sinna samma kõrvale Rimi parklasse, parkimiskellaga 1h tasuta, aga seda pole kauge käia ka edasi lükkamas. Diipi aknast avanevad vaated enamasti Soo tänava poole, aga ühest (sissepääsu) otsast ka sinna samma Rimi parklale.
Kohvik Restoran Diip Soo tänaval vaade

Ei saa muidugi mööda ka tualeti mainimisest, see näeb välja kena ja disainitud, mitte niisama valgetest kahhelkividest kast keset muud ilu, nagu vahel juhtub, rikkudes sellega söögikoha stiiliühtsuse.
Kohvik Restoran Diip tualett, wc

Veel paar pilti restoranist Diip, sh nende huvitav rehal põhinev nagilahendus :)
Kohvik Restoran Diip huvitav nagi

Kohvik Restoran Diip Kunstiinimene

Kohvik Restoran Diip Kalamajas

Kokkuvõttes? Tasub käia, tasub süüa, aga arvestades, et kahekesi einestades ei ole 50 € seal mingi ennenägematu väljaminek, siis tundub, et söögikoht on võrreldes teiste sama klassi restoranidega pisut liiga kõrgelt hinnastatud. Kui aga raha on või tahad endale ja sõpradele vahel harvem midagi head lubada, siis olgu tee Diipi sinu ees valla.”

15.12.2013 17:43 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 15.12.2013 18:15
Hinnang arvustusele:
  +3   -0

“Diip Kunstiinimene on oma söögikoha valmis saanud ja see on ootamist väärt olnud. Kuidas ta seda kõike jõudis oma mingi ühekuuse lapse kõrvalt on täiesti omaette küsimus, aga söögikoha kvaliteeti tegelikult ei puuduta.
Diip näeb muidu välja suhteliselt sarnane viimase aja teistele trendisöögikohtadele, mille põhikontingendi muidugi moodustavadki diibid kunstiinimesed. Ka Diipis kohtab kampsuneid piisavalt, aga kuna hinnad ei ole kunstiinimestele just väga soodsad, siis näeb ka kõiksuguseid varakamaid seltsimehi ja -naisi.
Toidud ei ole väga suured, aga on seda maitsvamad. Diip eristub oma eriliste garneeringute ja kreiside maitsekoosluste poolest. Hea koht, tasub minna, isegi kui pole diip kunstiinimene, vaid oled niisama diip inimene. ”

13.12.2013 22:08 - Rootsi Kunn
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/diipresto Diip Restoran arvustusi (review)Otsi Google abil: diip restoran (review)