8.4 5 hindajat

Digital Trade Solutions OÜ GoGoNano Universaalne vedel ekraanikaitse

Nanotehnoloogiline ekraanikaitsevedelik kaitseb Sinu telefoni või tahvelarvutit kriimustuste eest, vähendab näpujälgede teket, muudab seadme kasutamise sujuvamaks ja värvid erksamaks, aitab ekraani lihtsamini puhastada ja hülgab vedelikke. Tänu uudsele tehnoloogiale ei teki ekraanile mulle nagu tavalise kaitsekile paigaldamisel. Toode on loodussõbralik, valmistatud vee baasil. Vedelkaitse reageerib kantava pinnaga ja moodustab täiesti uue molekulaarse kaitsekihi ekraani pinnale. Vedelik sobib nii nutitelefonidele, tahvelarvutitele, telekatele, kaameratele, objektiividele, mängukonsoolidele ja teistele ekraanidele. Funktsioonid: * Kaitseb kriimustuste eest * Muudab ekraani erksamaks ja kasutamine muutub sujuvamaks * Vähendab nõpujälgede teket ja muudab pinna lihtsasti puhastatavaks * 100% mullivaba * Anti-staatiline * Anti-bakteriaalne * Loodussõbralik toode * Tõrjub kõiki vedelikke * Universaalne ja sobib kasutamiseks erinevatel seadmetel(ühest tootest piisab vähemalt 10-20 seadme katmiseks olenevalt pinna suurusest) Kasutamine: * Puhasta kaitstav pind tolmust ja mustusest. * Kanna kaitsevedelik pihustiga ekraanile ning aja see ühtlaselt lapiga laiali. Lase pinnal 10-15 minutit kuivada. * Tugevama kaitse saamiseks kanna ekraanile kaks kihti. Lase ka teisel kihil 10-15 minutit kuivada. Lisas Kakur007 01.05.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

1. ...

“Super!”

11.12.2018 10:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sai siis soetatud uus toode, milleks on Clean & Coat - Anti-Scratch mis on universaalne vedel ekraanikaitse. Suurepärane tulemus nii telefoniekraanil kui tahvelarvutil. Kasutasin lisaks veel telekal, mängukonsoolil, kellal, kõrvaklapid ja mõned teisedki pinnad veel. Toote suuruseks 25ml mida jagub pikemaks ajaks kuna toote kulu on väga väike. Toime pikkusest on veel vara rääkida kuid tulemused on muljetavaldavad. Näpujäljed ja mustus kaob ekraanilt ülikiiresti ja väga lihtsalt. Võtmed, mündid ja muu selline taskupõhja asjad pole enam probleem! Julge kinldlasti soovitada ka teistele.”

01.05.2015 18:48 - Kakur007
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
02.05.2015 20:36 Nimetu
Kõlab jõle kahtlaselt, et selline asi mingilgi määral toimida saaks :)
30.05.2015 19:05 Nimetu
Miks kõlab kahtlaselt? Soovitan julgelt toode ära proovida! Sarnaseid tooteid on turul küll ja veel ning mitte ainult ekraanikaitsete näol kuid ka mujal valdkondades. Autode vahatamine toimib ju samal põhimõttel, tahate öelda, et ka see on bluff ja ei toimi ?
30.05.2015 23:14 raitz
Mingit toodet pole vaja. Mina sain hoopis sellest abi, et käisin kaduneljapäeva öösel kolme tee ristis, andsin seal kolm tilka verd (täiseti looduslik värk) ja tagasi tulin tagurpidi nii, et astusin omaenda jalajälgedesse ja hoidsin sõrmi tšurr-asendis.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Digital Trade Solutions OÜ GoGoNano Universaalne vedel ekraanikaitse arvustusi (review)Otsi Google abil: digital trade solutions oÜ gogonano universaalne vedel ekraanikaitse (review)