6.1 12 hindajat

Delimano Ceramica Forma praepann

Heledat värvi keraamilise kattega alumiiniumpann.
Läbimõõt: 20cm, 24cm ja 28 cm CERAMICA® keraamiline kate, mittelibiseva materjaliga kaetud ergonoomiline käepide, temperatuurisensor Lisas Kashmiirhiir 05.09.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Heledat värvi pann tundub alguses päris harjumatu. Kõik teflonpannid on ju musta või tumehalli värvi, malmpannid on ka tumedad ja isegi läikivast terasest wokipannid peale esimest kasutamist kõrbepruuni tooni.
Delimano panni käepideme ja panni vahel olev must ühenduslüli on üllatuseks temperatuurisensor ja panni kuumenedes muudab värvi helepunaseks. Võrreldes Tefali panni keskel asuva Thermospotiga ja Ballarini samuti käepideme otsas asuva sensoriga on Delimano oma palju parem. Enam ei pea midagi mõistatama ega õige nurga alt sensorit piiluma, külma ja kuuma panni värvierinevus on väga selgelt ja iga külje pealt selgesti näha.Õli pannile valades tungib ninna meeldiv oliiviõli lõhn, seda ei ole varem teflonpanniga nagu tähelegi pannud. Heledal taustal on õli pealegi kena kuldkollane.Muna praadides peale panni värvi migeid erinevusi ei täheldanud. Kinni ei jäänud teflonpannist ei rohkem ega vähem. Küpses samuti samamoodi. Aga heleda taustaga tundub munapraadimine natuke ilusam ja rõõmsam tegevus.Halb üllatus saabus muna pöörama asudes. Hoolimata küllaltki ohtrast õli lisamisest jäi muna alumine kiht panni külge kinni ja läks kõrbema.Kõrbejäljed tulid panniküljest paberiga pühkides lahti ja peale jahtumist veega pestes näeb pann välja nagu uus.

Kokkuvõtteks. Keraamilise kattega pann ei ole mingi maailmaime, pann nagu iga teinegi. Kui ohtralt õli ei pane, siis on põhja külge kinni kõrbemine kindel. Kuid kuna teflonkatet ei ole, ei tohiks midagi pudenema hakata, nii on ehk lootust, et pann kestab kaua. On muidugi ka vastupidava teflonkattega panne (Ballarini näiteks).

Ülemiste Rimis käib mingi kleepsukampaania, kus selle Delimano panni saab 50% soodsamalt, muidu ilmselt ei oleks erilist huvi tundnudki.”

05.09.2012 19:41 - Kashmiirhiir
Kashmiirhiir on seda arvustust muutnud: 06.09.2012 09:55
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Delimano Ceramica Forma praepann arvustusi (review)Otsi Google abil: delimano ceramica forma praepann (review)