3.3 6 hindajat

Cubanita Live Cafe
http://www.cubanita.ee

Cubanita Live Cafe on kõige ladinapärasem Eesti restoran-klubidest.... ja kõige eestipärasem maailma Ladina restoran-klubidest.

Lisas OliverL 04.09.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Esimese asjana restoran-lounge sisse astudes tabab sind meeliülendav lõhnasegu läägest vesipiibust, kõrbenud söehaisust ja tualettruumidest tulevatest aroomidest. Seejärel märkad prahti ja prügi täis põrandaid. Vedelevatest salvrätikutest ja kukkunud kõrtest jalutavad teenindajad rahulikult mööda. Keskmine külastaja tundus seal olevat T-särgis ja õlakotiga vene mees. Inimesed seisavad püsti ja kõnnivad ringi nagu klubis. Nädalavahetusel ei ole õhtustamiseks lauda võimalik saada, peab kaua ootama. Nimetavad end restoraniks, kuid menüü on justkui pubi oma ning annab võrrelda Kannu Kõrtsiga. Lauad on kleepuvad ja määrdunud. Teenindajad tundusid väga laisad olema ning kui palusin, et mind teenindaks tüdruk kes oskaks eesti keelt rääkida, saadeti minu juurde uus neiu kes rääkis veel halvemini kui eelmine. Toit ei kõlba kuhugile, kõrbenud maitse, liiga kallis hind, väikesed portsud, täielik putka või kõrtsu köök. Kokteilide valik on päris hea ning need maitsesid ka hästi, kuid kahjuks läheb nendega liiga kaua aega. WC meenutas balti jaama oma.

Interjöör: 1 punkt
Teenindus: 1 punkt
Toit: 1 punkt
Jook: 8 punkti”

21.09.2015 18:15 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kohavalik polnud enda poolt tehtud, seepärast olin juba uudishimus oodanud, et näha, mis seal siis on. Varasemalt olen kuulnud väga heast live muusikast, aga see ka kõik, mida mäletan.

Viimaseks eineks oli hommikusöök ning kell pool seitse õhtul jõudsin sinna lauda. Võib ette kujutada kui tühi kõht oli. Alates sisenemisest tundus kõik just kõige halvemat teed pidi minevat.

Menüü oli ladinapärane. Mehhiko ja Kariibi mere köögist välja karanud road, väga palju kokteile. Ja wokid. Mkay. Lõunamenüü oli ka olemas, kuid loomulikult selleks kellaajaks enam midagi sellist ei pakutud. Samas, hea meelega tahtsin just valida peamenüüst.

Mõte käis kohe quesadillade peale. Laudadel on need toredad nuppudega seadmed, kus saad teeninduse endale lauda kutsuda. Sai kohe varakult juba vajutatud, et tühi kõht natukenegi maha rahuneks. Pärast viiendat minutit ootamist, panin tähele, et saali peale on ainult üks teenindaja. Kaks suurt lauda oli samal ajal kohal ning võisite ette kujutada, mis tempos ta jooksis.

Interjöör hakkas tegelikult juba sisenemisel silma. Mustus, kehvasti puhastatud klaasid, põrandad. Nüüd veel ainult üks teenindaja sellisel hetkel saalis tekitas juba kahtlust, et siit midagi head ei tule. Ahjaa, WCs sai ka käidud. Võeh. Mitte just parim algus.

Kümnenda minuti möödudes jõudis räsitud teenindaja lauda. Quesadillade tegemiseks kahjuks neil praegu võimalust polnud. Okei, pole hullu, krevetiwok kõlas ka hästi. Piim ka. Tellitud.

Tellimusest möödus pool tundi. Muutusin ärevaks. Samal ajal panin tähele, et teenindaja ainult jookseb edasi-tagasi. Tekkis juba tunne, et läheks hea meelega appi, sest olukord on ühe inimese jaoks ikka väga kurb. Kaks baarmeni oli letis, kuid tundus, et nemad sealt kaugemale ei jõudnud, et abistada saaliteenindajat. Igatahes.

Nagu eelnevalt mainisin - pool tundi oli möödunud tellimusest. Muutusin ärevaks. Sisimas vandusin. Ja siis tuli teenindaja, vabandas, kuid woki ei saa ka ikkagi pakkuda. Nii kahju kui mul ka polnud, enam uut tellimust ma ei esitanud vaid jõin piima ära, tasusin selle eest ja lahkusin. Saaliteenindaja oli igatahes tubli, väga töökas, kuid kahjuks köök polnud valmis ühele inimesele menüüst midagi pakkuma.

Arvatavasti kui keegi mind sinna jõuliselt veab, siis ma ehk lähen live muusikat kunagi sinna kuulama, aga sööma, mitte kunagi enam. Aaa, oot, ega ma seekord ka ju süüa ei saanud...

2 punkti teenindajale, kes rabas kui segane.”

04.09.2014 22:23 - OliverL
OliverL on seda arvustust muutnud: 04.09.2014 22:55
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.cubanita.ee Cubanita Live Cafe arvustusi (review)Otsi Google abil: cubanita live cafe (review)