"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
9.1 11 hindajat

Cru restoran
http://www.crurestoran.eu

Naturaalset toitu pakkuv klassikat modernsusega ühendav restoran Tallinna Vanalinnas, Viru 8. Lisas näljarott 27.01.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Niih, käidud lõpuks ka kolmekäigulisel.
Kuidas oli?
Elamus. Nagu kõrge tasemega restoranile kohane, siis road olid hoolikalt läbi mõeldud, väga huvitavaid komponente kasutatud ning presenteeritud viisakalt ja hoolega.

Ainukene punkt, mis toidu juures häiris oli tunne, et kohati pingutati üle. Pearoana võtsin veise kivigrilli, kus kartulid olid tehtud kroketidena (mitte nüüd üks-ühele, aga suht sarnased need sellele olid) - minu arvates ei sobinud see mitte kuidagi kompositsiooni. Kivigrillil tehtud liha on tegelikult sellise \"keskajal tegime lõkke peal\" maitsega, aga need kroketid kokakunsti täiesti teine tase tulevikust. Ja need kaks kokku ühel taldrikul... Ei sobi. Hoolimata sellest, roog oskuslikult valmistatud ja väga maitsev.

Teenindus super, interjöör väga mõnus, mugav tunne. Hind küll kõrge, kuid elamuse mõttes seda väärt. Läheks kindlasti veel.”

04.07.2015 13:38 - OliverL
OliverL on seda arvustust muutnud: 04.07.2015 13:43
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ilusate paksust liimpuidust plaatidega lauad ja mahe Vanalinna hästi passiv valgus teevad Cru restoranis olemise õdusaks.
Lauad on kaetud klassikaliselt säravvalgete nõudega ning jätab seetõttu rustikaalsele esmamuljele vaatamata moodsa mulje.

Toidud on huvitavad ning tooraine oma lihtsuses põnev -- mürklid, Islandi lammas, Saaremaa metssiga ja pehme ning mahlane 35 päeva jääkeldris laagerdunud veisefilee... Menüüst leiab ka merikuradi, mida peetakse üldiselt klassikalise kokakunsti kohustuslikuks komponendiks, aga mida enamasti Eesti restoranist ei leiagi...

Kõik proovitud toidud olid kiitmist väärivad, mitmekesised ja ometi naturaalse (ülepingutamata) maitsega. Puhta maitse nüansid pääsesid esile ning neid sai veelgi rikastada Cru restorani veinikeldris leiduvate rohkete jookidega. Veinivalikutki tuleb Cru-s kiita, sommeljee on vaeva näinud.

Huvitav on see, et Cru restoranis toimub vahel toredaid õhtusöögiüritusi, kus mõni külaliskokk (näiteks RIiast on parasjagu üks tulemas) oma menüüd pakub.”

27.01.2013 21:07 - näljarott
näljarott on seda arvustust muutnud: 27.01.2013 21:08
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.crurestoran.eu Cru restoran arvustusi (review)Otsi Google abil: cru restoran (review)