6.3 32 hindajat

Cerrito Burrito
www.facebook.com/cerritoburrito

Mehhikopärane kiirtoidukoht Tallinna kesklinnas, Solaris keskuses, Estonia pst. 9

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.09.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kesklinnas asuvalt kohalt eeldaks oluliselt paremat teenindust.”

21.04.2017 19:14 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Burritol polnud vigagi, kuid teenindus oli üsna ebaviisakas, seetõttu sinna lähiajal tagasi ilmselt ei lähe.

Noorel teenindajal oli selline klassikaline ära-sega-mind-oma-tellimusega suhtumine. Nähvas paar korda tellimuse esitamise jooksul ning tekitas ebamugava tunde, nagu oleksin vales kohas ning häiriksin teda. Loodan, et edaspidi koolitatakse teenindajaid külalislahkemad olema.”

06.02.2017 17:25 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
3. hind

“Enamjaolt on burrito olnud üpriski maitsev ja toitev, kuid hind kahjuks sunnib seda kohta pigem vältima.”

02.01.2017 17:07 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“After movie watching we stepped down and headed to Burrito place. It looked very attractive!

Will be short: burrito was great, but as I have tried it in many European countries so I can tell that pricing is completely unfair. In Germany or even France it costs not more than 3,5€ and in Estonia (richest country in Europe :))) they charge you 5€ for a small. Nonsence!!!

Still I suggest that place for someone who is looking for something new!”

17.11.2014 11:48 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olin seal üsna sept lõpus e avamise ajal. Pakun, et omanik ise teenindas, püüdlikult ja entusiastlikult. Aga mis teha toit oli külm ja hoolimata kõikidest tšilli versioonidest lahja.”

28.10.2014 11:24 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tellisin nachod, mis minu varasema kogemuse põhjal (USAs ja Mehhikos) on olnud soe toit (nachod ning juust jm soojendatud), oli Cerrito Burritos pakutuna hoopiski külmtoit. Nachodele laotati lihtsalt pisut riivjuustu, täidist, guacamolet ning salsat ja oligi kõik. Teine imelik hetk tekkis maksmisel, kus teenindaja ütles, et "ehk maksate sularahas, siis on kergem nii meil kui teil". Kuna mul oli väga kiire, ei hakanud pikemalt uurima, et kuidas täpsemalt sularahas maksmine elu kõigi jaoks kergemaks teeb... Aga imelik tunne jäi ikkagi...Rohkem sinna sööma ei lähe.”

07.10.2014 16:10 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“ Disaniga on CerritoBurrito kõvasti vaeva näinud. Interjöör lahedalt värviline ja burrito käepärases ja mugavas pakendis. See kõik annaks aimu justkui väga maitsvast ja kiirest lõunast.
Olles suure isuga tellin suure burrito, mis ilmselt on barbecue lihaga. Burrito vahele võib valida kahte sorti riisi - koriandri-laimi või tomatine riis. Tore, kuid tomatine riis paistab olema üle keenud riisipudru ja koriandri-laimi oma on pikast lettis seismisest üsna kuivanud välimusega. Ok, pole hullu, esialgu neil kliente vähe ja võib arvata, et toit seisab pikalt lettis ja äkki päästab koriandri-laimi riisi see, kui burrito vahele värsket salsat lisada. Mõeldud, tehtud. Salsat on kolm - tomati, avokaado ja verde. Valin kaks esimest, kuna viimane on liialt neoonset värvi ja tekitab küsimusi. Arvates, et tegu on väga terva toiduga, lasen lisada ka törtsu hapukoort.
Kuna kohapeal aega ei ole oma burritot manustada, sean sammud tagasi kontorisse. Avades pakendi selgub, et eeldus mugavast ja käepärasest pakendist, on osutunud valeks, kuna burrito ümber olev tortilla on selle aja peale vettinud, aga riis polegi nii kuiv, kui esialgu kartsin. Hoopis suurem pettumus tuleb lihaga. Barbecue stiilis liha on täis kõõluseid ja pekki, ja isegi üks väike kondi tükk satub suhu. Koogin liha välja ja söön ülejäänud burrito ära. Eeldus teravast elamusest, on samuti vale ja hapukoore maitse tükib seega liialt esile.
Esimese korra kohta pettumus, kuid koht on uus ja teenindus oli meeldiv, ehk aja möödudes teen uue katse.

17.09.2014 23:02 - Reet Kask
Reet Kask on seda arvustust muutnud: 17.09.2014 23:11
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Solarise sissepääsu kõrval, Artise treppide juures, kus varem oli Ticketpro, on nüüd uus ja värviline mehhikopärane burritolett Cerrito Burrito Co.

Cerrito Burrito Co, Solaris keskus

Kuna ruumi on seal trepi kõrval tõesti vähevõitu, siis istumislahendus on erakordselt kompaktne. Aga see-eest üsna omapärane ja taaskasutatavuse eest tulevad ka maksimumpunktid, nimelt on diivanid valmistatud lahtilõigatud õlitünnnidest ja ka diivanipadjad on planeedi päästmise huvides (või lihtsalt stiili mõttes) erinevat värvi juppidest kokku õmmeldud. Istuda just erakordselt mugav ei ole, aga huvitav näeb välja küll. Ja kirju nagu piñata. Laudu ei olegi, vaid tünndiivani mõlemas otsas on väike pööratav lauake umbes nagu auditooriumis.

Cerrito Burrito Co, Solaris keskus, värvilised õlitünndiivanid

Burrito on nagu burrito ikka. Ainult et Cerrito's saab selle lasta Subway stiilis leti ääres ise kokku miksida. On kahte sorti riisi, igasugused lihad, kahed oad, juust, erineva teravusega kastmed ja salsad ja muud huvitavat sodi, mida tortilla sisse saab lasta keerata. Saab muide ka tellida ilma tortillata, lihtsalt taldrikule.

Nuga-kahvel anti ka, jällegi nii keskkonnasõbralikult puidust, aga mulle meeldib burritot ikka käest süüa. Samas nuga oli üllatavalt terav. Puidust küll, aga laineline tera lõikas päris kenasti.

Kiirtoidukohana on Cerrito Burrito plussiks kindlasti see, et burrito on hea ja toidu saab kätte päris kiiresti. Burrito on tervislikum ilmselt ka, kui mingi burks ja friikad või sai. Miinuspoolele jääb aga hind; 5€ medium-suuruses burrito + 1.80€ Mehhiko limonaad oli küll huvitav, aga kõht jäi ikka veidi tühjaks. Eks ma järgmine kord proovin huvi pärast veel ka 7€ suure burrito ära, pidi üle poole kilo olema. Samas sellise hinnaga läheb neil raskeks, sest on ju nii Solarises kui selle lähedal ka palju teisi kiirsöögikohti.”

14.09.2014 23:05 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/cerritoburrito Cerrito Burrito arvustusi (review)Otsi Google abil: cerrito burrito (review)