"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.6 14 hindajat

Café Swiss
http://www.cafeswiss.biz

Restoran hotelli Swissôtel Tallinn 8. korrusel, Tornimäe tn 3, Tallinn.
A la carte menüü, hommiku- ja lõunasöögi buffet, pühapäeva brunch. Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.05.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ehkki suure osa vaatest varjutavad SEB panga maja ja Swissôtel'i enda teine torn, avaneb 8. korruselt siiski päris kena vaade. Tõsi, sama maja 30. korruse retoranist Horisont on vaade veelgi parem, kuid hinnad samuti korruste jagu kõrgemad.
Cafe Swiss mõjub suursuguselt, balansseerides osavalt luksuliku elegantsi ja praktilisuse piiril. Sellise tagasihoidliku luksuse ilmekas näide on juba liftide juurest algav kogu põrandat kattev pehme hele vaip. Praktilise poole pealt mainiks mugavalt avaneva klaaskaanega professionaalseid serveerimisnõusid buffet'-letis ja samuti kiidaks pöörlevaid toole ning ühe jalaga minimalistlikult õhukesi ning meeldivalt mittekõikuvaid laudu. Üldmulje on selline, et siin ei ole midagi juhuslikku, iga detail paistab olevat läbi mõeldud.
Teenindus loomulikult viisakas, tagasihoidlik, abivalmis. Mujal võiks see üllatav olla, kui siin ootuspärane, Swissôtel ju. Buffet' reegleid selgitati lühidalt ja arusaadavalt ning paar korda käidi uurimas, kas kõik on korras või veini juurde pakkumas (hinna sees).
Toitude ja maitsete valik on rikkalik ja kiiduväärselt ebaharilik. Salatiletis leidus lisaks kõigele tavapärasele mitmeid erinevaid ampsu- ja lonksusuuruseid maitseüllatusi, näiteks üsna põneva maitsega puljong päikesekuivatatud minitomatiga väikeses martiniklaasis jt. Pearoogi kokku ei lugenud, kuid serveerimisnõusid oli vast umbes 10 ringis, s.h. supp. Pearoogade seas valitsesid kana ja kala, sealiha oli esindatud vaid peekonina ja veiseliha samuti vaid salatilauas carpacchio kujul, mida võis vist soovi korral ka ise kintsu küljest lõigata. Pearoogade hulgas pakuti ka rannakarpe ja paari taimetoitu. Kõiki roogi küll taldrikule ei tõstnud, kuid proovitud olid küll maitsemist väärt. Vaid koha oli minu jaoks natuke maitsetu. Aga ma ei ole ka üldse valge kala sõber, lihtsalt huvitav nägi välja.
Väikeseks miinuseks võiks lugeda liiga kõvaks külmunud jäätiseid, mida ei ole väga mugav veidi loksuvast nõust kraapida, teise käega samal ajal jäätisekapi kaant lahti hoides. Jäätised ise on maitsvad.
Hinna poolest see just igapäevane söögikoht ei ole, kuid vahel eriti tühja kõhuga erinevaid maitseid nautimas käia ei olegi tegelikult nii kallis. Sööma peab ju nagunii ning samasugust maitserikkust suvaline südalinna söögikoht pakkuda ei suuda, isegi kui toidukoguse mõttes salat +pearoog + magustoit + kohv võib mõnes kohas ka veidi odavam olla. 22€ maksab siis 1 inimese pühapäeva brunch restoranis Café Swiss. Ning 11€ 4-12a lastele.”

05.05.2013 23:56 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +4   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.cafeswiss.biz Café Swiss arvustusi (review)Otsi Google abil: café swiss (review)