9.2 9 hindajat

Vastlakuklid pohlamoosiga
Cafe Boulevard

Pärmitaignast vastlakuklid pohlamoosi ja vahukoorega Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.02.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olümpia hotelli kohviku vastlakuklid on päris suured, aga mitte ainult saia osas, vaid ka vahukoort on kõvasti.
Vahukoor tundub värvi ja konsistentsi poolest olevat päris naturaalne aus kraam, kuid on väga magus. Võimalik et liigne magusus on taotluslik, kuna kukli sees on hapukas pohlamoos ja kokku sobivad need kaks küll ideaalselt.
Ka kukkel ise on mõnusalt kohev ja pehme. Raske on isegi nii suuri ja raskeid vastlakukleid niimoodi karbist välja võtta, et sõrmedega pehme kukli külgedesse mõlki ei vajuta.
Sõnadega on kukli pehmust natuke raske kirjeldada, aga kuna mul juhtumisi ka Pagaripoiste vastlakuklid laual, siis isegi pildi pealt on saia ja vahukoore erinevust näha. (Nõrganärvilised pigistage silmad kinni - pildil on reaalsed ilustamata hambajäljed)Kuid on üks aga. Nagu ikka, on see suur aga. Hind on Cafe Boulevardi vastlakuklitel jõhker, 1.35€ tk. Kellele meeldib vanas rahas arvutada, siis see on üle 21 krooni. Ja tegemist on siiski vaid saiaga, millel on tipp maha lõigatud ja vahukoort vahele pandud. Ok, moos ka. Aga ikkagi.
Ja vastlakukleid ju ei osta ka kunagi üks või paar, vaid ikka karbikaupa, nii et rahakotile on see paras löök.
Kui ise kodus vastlakukleid teha, siis selle 1,35€ eest saab neid terve pannitäie. Kas nad ka sama head välja tulevad, see on muidugi ise küsimus.”

06.02.2013 23:40 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Cafe Boulevard Vastlakuklid pohlamoosiga arvustusi (review)Otsi Google abil: cafe boulevard vastlakuklid pohlamoosiga (review)