8.8 16 hindajat

Blender
www.facebook.com/blenderjuicecoffee

Mahla- ja kohvibaar Tallinnas Ülemiste Keskuses. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
18.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Teenindus Kristiine keskuse Blenderis hea, joogid, söögid ka maitsvad. Asja minu jaoks rikkus ära keegi kolmas töötaja, kes teenindajaid kulli pilguga jälgis ja häälekalt õpetas. Saan aru, et teenindajad peab õpetama ja koolitama, kuid minu, kui kliendi hirmutas see ülbe hoiaku ja kurja näoga tädi ära. Kõike saab teha vähe rõõmsamalt ning kedagi õpetades, peaks eeskätt ise eeskuju näitama! Väga ebameeldiva olekuga tädi!”

12.10.2015 14:02 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen käinud Rocca al Mare blenderis umbes 4 korda ja kõik korrad on jäänud selline imelik mulje. Võileivad ja smuutid on iseenesest väga OK, aga teenindus... see paneb mõtlema. Esiteks on teenindajad alati sellise ülbe ja kergelt tõrksa olekuga. Kunagi ei naerata, puudub avatus suhtlemisel. Umbes nii, et ole õnnelik, et ma üldse suvatsen sinusugusega suhelda. Teiseks on absoluutselt iga kord istunud üks teenindajatest leti ääres klientidele mõeldud koha peal ja seal võileiba järanud. Vahepeal on jäetud võileib pooleli (st nii võileib kui ka määrdunud salvrätid ja ükskord koguni teenindaja dressipluus jäävad leti peale vedelema) ja joostud teisele poole letti teenindama, pärast on jälle edasi söödud. Minu meelest on see ebaviisakas ja elementaarsete klienditeenindusnõuete eiramine. Kolmandaks aeg. Esimesel kolmel korral pidi ikka väga kaua ootama, kuni võileiva lõpuks kätte sai (teisi kliente ees polnud), viimane kord sai juba vähe kiiremini. Ühesõnaga, selliste hindade juures võiks lisaks heale toidule olla ka hea teenindus.”

31.08.2015 13:51 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väha lahe koht. Seest on stiilne ja õdus, teenindus on hästi sõbralik, näiteks esmalt küsiti "Kuidas sul läheb?" :) Jõin mingit smuutit ja see maitses ka hea. Seega, midagi ette heita küll ei ole. Smuuti valmis minu silmeall värsketest viljadest.
Tore koht, lähen hea meelega veel.

Blender mahlabaar smuuti Ülemiste Keskuses

18.12.2014 21:39 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 18.12.2014 22:05
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/blenderjuicecoffee Blender arvustusi (review)Otsi Google abil: blender (review)