6.3 9 hindajat

Black Rose English Pub
http://www.spatallinn.ee/inglise-pubi-black-rose

Inglise pubi Viimsis, Randvere tee 11. AVATUD: E-N 12:00 – 00:00 R- L 12:00 – 02:00 P 12:00 – 00:00 Reedel-laupäeval meelelahutusprogramm alates 21:00. Olemas ka sigarituba. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.04.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Koht ise näeb välja äravahetamiseni sarnane Scotland Yard pubiga ja seda arvamust jagasid täiesti sõltumatult mitmed inimesed. Samas, eks sedalaadi pubid kipuvadki ühesugused olema ja vaata et üle maailma.

Ega sees ju häda ei ole. Istuda saab kahel korrusel ja hingeldav teenindaja jookseb nende korruste vahel, püüdes oma parimat anda, et kõik teenindatud saaks. Ei saa. Liiga palju hingeldamist ja liiga vähe teenindamist, seega oma toite-jooke ja tellimusi endid tuleb oodata omajagu aega.

Maitstud sai seal kohalikku kalleimat roogi, u 18 eurot maksvat Saaremaa veisefilee steiki.
Steik saabub taldrikul koos mõne sektoriga hiigelsuurest kartulist, mille puhul ei saagi aru, kas tegemist on keedetud või praetud isendiga. Pigem siiski ahjukartuliga, aga ainult äärepealt, sest krõbedust selles ei leidu. Juurde veel salat, milleks on paar suurt salatilehte (ehk salat tuleks neist vist alles endal teha) ja mingi praetud šmpinjonidest gemüüse.
Lihatükk ise on korralikus mõõdus ja maitseb iseenesest hästi, sest kui sellega midagi peale kiire praadimise tehtud ei ole, siis ei saagi midagi maitse poolest väga vussi minna. Teenindaja ei küsinud, muide, midagi minu eelistuse osas steigi küpsusastme kohta. Seega oli see medium.

Viimsi Black Rose Pubi steik

Steiki hindan ma järgmiselt:
1. Liha ise. Saaremaa veis on muidugi enam-vähem nagu lehm ikka ja korraliku austraalia või hollandi lihaloomaga ei konkureeri. Hamba alla jäi mõndagi, mis väga pehmeks ei osutunud.
2. Mahlakus. Sellega oli kõik korras, steik oli hea mahlane.
3. Maitse. Millegi erilisega seda maitsestatud polnud, seega mängiti ohutul pinnal ja see sobis mulle küll.
4. Steigi pinna krõbedus (crust). Puudus. Ja see on suur viga. Kõrbe karamelliseerunud pind on steigi üks olulisemaid omadusi ja maitseandjaid.

Seega steik ise kõlbas süüa küll, kuigi keskmisel tasemel, muu taldrikule laotu oli aga üsna suvaline ja jäi suures osas üle, samuti on nägi kogu toidu esitus välja nagu.. nojah, nagu pubist võiks oodata. Toit ujus ka liigses kastmes. Seega mitte kena ja mitte apetiitne. Sama paistis silma ka kõigi teiste taldrikutelt ning näiteks BBQ ribid ei olnud ilmselgelt BBQ-ahju näinud, vaid olid tavalised ahjuribid, mille lisandiks millegi pärast -- majonees :)

Kokkuvõttes võib sinna seltskonnaga niisama ikka minna, aga eraldi sööma või söögi pärast, ei tasu Black Rose pubi eelistada.”

04.04.2015 13:04 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 09.04.2015 19:05
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.spatallinn.ee/inglise-pubi-black-rose Black Rose English Pub arvustusi (review)Otsi Google abil: black rose english pub (review)