7.6 8 hindajat

AVM FRITZ!Box Fon WLAN 7390

VDSL/ADSL2+ modemiga ruuter. WiFi N kuni 300 Mbit/s kiirus. Toimib kaabelmodemina ja UMTS-pulgaga. DECT baasjaam kuni 6 juhtmevabale telefonile. Kuni 5 automaatvastajat ja faksifunktsioon. WLAN külaliste ala loomine. USB port printeri võrgus jagamiseks jms. NAS funktsionaalsus ja meediaserver. Lisas ortodorto 27.11.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“See ruuter on kallis. Sellega vead ka piirduvad. Ma ei ole muus osas paremat näinud. See on näiteks kõige kiiremat andmevahetuskiirust tagav ruuter, mida ma näinud olen. Paar meetrit ruuterist eemal oli läpakaga maksimaalseks tegelikuks kiiruseks 92 Mb/s. Ruuter toetab kaht sagedust -- 2,4 GHz ja 5 GHz, nii et saad valida sellise sageduse, mis sinu kodu või kontori ümbruses liiga tihedalt täis pole lagastatud. Eks see ruuter ongi pigem kontorisse sobiv. Õigemini, kui raha on, siis muidugi ostke omale koju, see on väga hea. Kuid hind on kõrge ja seda põhjustab paljuski see, et funktsioone on oluliselt rohkem kui kodus vaja. Lisaks võib kõigi nende ülesleidmine ja seadistamine paljudele paras pähkel olla. Ruuteri settingute muutmine käib muidu päris hästi disainitud kasutajaliidese kaudu üle veebi.
Aga Dect telefonijaama poel vist igaühele koju vaja. Ka automaatvastaja funktsioon on tänaseks üsna ebavajalik, sest helistatakse nagunii mobiilile. Aga mõne äri puhul on see kindlasti vajalik. See ka logib kõned ja blokeerib märgitud numbrid, samuti oskab suunata kõned teistele numbritele.
Ruuteril on 512 MB sisemälu, mis võimaldab juba ise päris palju ära teha, aga USB pessa kannatab panna veel suuremahulisi meediakettaid, printeri, et seda saaks terve sinu võrgu piires kasutada jms. Ruuteril on lisaks neli gigabit ethernet porti ja ADSL2+ ning kolm telefoni porti. Minu teada on ADSL2+ ka vajalik selleks, et Elioni DigiTV-ga sobituda, nii et Elioni klientidele hea valik nende enda pakutava Thomsoni käki asemele.”

27.11.2011 20:25 - ortodorto
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe AVM FRITZ!Box Fon WLAN 7390 arvustusi (review)Otsi Google abil: avm fritz!box fon wlan 7390 (review)