Partner:
8.1 17 hindajat

Audi A3 (1996-2000)

1996-2000 Lisas Autoleht 12.07.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“A3 esiistme ruumikus-mugavus kannatavad võrdlust suuremate ja kallimate autodega ning ergonoomikaga on samuti kõik paigas: rooli saab liigutada nii üles-alla kui sisse-välja, ka istmed on kõrguses reguleeritavad.

Tagaistujatele A3 sedavõrd häid olusid ei paku. Lühike telgede vahe ei luba kuigi palju põlveruumi, kuid kaks reisijat saavad enam-vähem mõistlikult hakkama. Eriti lihtsaks on tehtud tagaistmele pugemine: uksed on pikad ning ühe liigutusega saab eesmised istmed ette ja üles eest ära tõmmata. Mõne sentimeetri võrra avanevad küljele ka tagumised aknad.

Paraku on keskpärane müra eristus: krobelisel teel häirivad rehvihääled, maanteekiirustel jõuab sõitjateruumi valjult ka mootorimürin. Nähtavus juhi kohalt võiks samuti parem olla.

Euro NCAPi avariitestis A3 oma väiksuse kohta hiilgas: neljatäheline tulemus oli 1998. aastal kättesaamatu isegi enamikule keskklassi autodele.

VW Golf IV-st, mis sõidab samal platvormil ja mida oleme kiitnud mugava vedrustuse eest, on Audi A3 tunduvalt jäigem isegi tavaseades (valida võis ka sportlikuma vedrustuse). Et sõit meie auklikel teedel mõnusam oleks, on soovitatav loobuda suurtest valuvelgedest ja madalatest rehvidest. Tõsi, kurvisõiduomadused on A3-l selle eest kõrgest klassist.

PLUSSID
mainekas ja soliidne, odav pidada, juhitavus

MIINUSED
mõne jaoks jäik vedrustus, tagaistme ruumikus, hind

KOKKUVÕTE
Audi A3 on hinnalt kallivõitu, kuid vastupidavuselt ning sõidu- ja kasutusomadustelt suurepärane auto.”

12.07.2010 09:56 - Autoleht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Audi A3 (1996-2000) arvustusi (review)Otsi Google abil: audi a3 (1996-2000) (review)