5.1 16 hindajat

Art Café
http://www.artcafe.ee

Kunstnike tööd, elav muusika. Kunstikohvik Rakveres, Lai tn 13. Lisas Fergus 14.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Esmalt üks (ja pea ainuke) positiivne asi - ettekandja oli väga meeldiv ja sõbralik.
Toit - alla igasugust arvestust. Grillitud lõhe oli üleküpsetatud ja maitsetu, nahk nätske. Riisipall täiesti ilma maitseta, kui mitte arvestada õlimaitset, mida me otseselt toidust ei otsi ju. Garneering (grillitud köögivili) koosnes viiest hernekaunast ja paarist kirsstomatist ning kolmest pisikesest tükist brokolist.
Lastele pakutav pasta singi ja juustuga oli tegelikult keedetud makaronid mõne kõvakspraetud singikribalaga, noh selline, nagu kodus kiiruga kokku keeratakse, kui aega vähe. Et midagigi hamba alla saada.
Interjöör kõledapoolne, lauakaunsitused imelikud - kogu aeg oli hirm, et see pikk ja peenike vaas mingi udupeene oksakesega väikesel laual kogemata maha kukub ja sajaks killuks pudeneb.
Asja tipp oli aga see, et mingil hetkel purjetas kohvikusse keegi proua, käitumise peale tõenäoliselt kas omanik või lihtsalt end VIP-iks pidav isik ning pragas ettekandja läbi, kuna kohvikus põrandalambid põlesid. Need nimelt ei tohi olla koos kõle-külma laevalgustusega. Olgu öeldud, et need sooja valgusega põrandalambid olid ainukesed, mis jäist õhkkonda seal sel hetkel leevendasid.
Kokkuvõttes - enam ei lähe. Hea, et Grossi pood üle väljaku veel avatud oli, sai hotelli pisut süüa kaasa osta. Sest kõht korises juba uksest välja astudes.”

29.11.2015 15:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kuigi teenindus oli viisakas ja sõbralik, olid toidud küll kahtlased. Kevadrullid olid enam-vähem kindlasti külmutatult ostetud ja siis kas friteeritud või nagu kahtlus tekkis, friteeritud kunagi varem ja soojendatud lisaks veel mikrolaineahjus, sest seest oli palju kuumem kui pealt. Igatahes ei maitsenud need üldse.
Art Cafe kõlab küll uhkelt, aga seinte peal oli kunsti asemel mingi kunstikooli või muidu kooli laste soperdused, mida polnud ka teab mis ilus vaadata. Kohvik ise oli nädalavahetusel inimtühi ja sisekujundus, nagu eelpoolarvustajagi mainis, kõle.”

28.06.2014 08:56 - loru
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Art Café kõige kunstilisemaks osaks ongi ta nimi, olemuselt on ta pigem väga lihtsa kujundusega natuke kõle kohvik-söögikoht. Üheks suurimaks miinuseks oli taimetoitude puudumine pearoogade hulgas (soovitasime seda muuta). Suurel määral hüvitas seda siiski meeldiv teenindaja, kes pidas läbirääkimisi kokaga, et midagi ikka leida.”

12.11.2013 15:11 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Üliväga hubane ei ole, kuid üldiselt päris mõnus koht. Paistab, et inimeste seas ka päris armastatud. Kui seal kergelt sumiseb, on päris mõnus olo.”

14.03.2012 22:36 - Fergus
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.artcafe.ee Art Café arvustusi (review)Otsi Google abil: art café (review)