9.2 10 hindajat

ASOT - A State Of Trance
Armin van Buuren

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
11.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen tarbinud Armin van Buurenit nagu hea muusika leidmise teenust. Ta on DJ, keda ma usaldan ja ma olen aastatepikkuse jälgimise tulemusena täheldanud, et minu muusikaline maitse klapib tema omaga absoluutselt. Tüübil on hullult hea nina (kõrv) uute talentide avastamisel ja ASOT on aidanud mul avastada palju head muusikat, mida ma ilma lmselt iialgi kuulnud poleks.
Vajan muusikat põhiliselt töö ajal kuulamiseks ja loomulikult autosse. Ma ei ole raadiokuulaja tüüpi, ei talu saatejuhtide sisutut mölinat ja idiootseid telefonivestlusi hullude ja/või teismelistega. Autos ma võin hädapärast kuulata Energy't ja kannatan välja ka Spin FM-i, aga mingi lambiraadio zenjafokinid on ikka päris rõvedad. Ja ma ei taha kogu aeg kaubanduslikke teadaandeid kuulata.
Ka ASOT ei ole päris mölavaba, aga tühja juttu ei ole, ainult saate signatuur aegajalt. Ja muidugi lugude nimed ja esitajad.
ASOT alustas 2001 igareedeõhtuse kahetunnise mixina Arminile nädala jooksul enam meeldinud lugudest ja mõnest promoloost, mida lihtsalt oli vaja kuulajate peal katsetada. Alguses toimis kõik rahulikult, aga saade järjest kogus kuulajaid ja hakkaski tulema saateid, kus keskpäraseid promolugusid oli juba headest lugudest rohkem.
Igal aastal tähistatakse juubelisaadet üsna suurelt, 400. osa kestis 3 päeva, 450. osa 5 päeva ja 500. osa tähistati 5 eri mandril 5 päeva järjest. Ma loobusin nende maratonsaadete kuulamisest juba ammu, pole nii palju aega ja enamus lugusid ei ole head.
Kuna tegemist on suures osas promolugudega, siis on kõik saated tasuta allalaaditavad või kuulatavad podcastina.
Umbes 2009 algus oli veel viimane piir, kui leidsin pea igast saatest paar-kolm lemmiklugu, aga edasi hakkas järjest rohkem tunduma, et iga ilus asi saab kord otsa.
2010 tegi Armin van Buuren uue iganädalase saate A State of Sundays, mis kestab 24h. Selge, et ta ise ei jaksa 24h mängida, temal on selles saates aega ainult 1 tund, aga see on ka selle saate parim tund.
Tema tunni nimeks on ASOT Bonus Hour ja ta mängib seal neid lugusid, mis talle endale meeldivad :) ”

11.05.2011 02:16 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
11.09.2011 02:14 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Üleeile tuli kaubanduskeskuse parklas jälle mingi töll, vabandust, kodanik, tülitama oma peotäie CD-dega, kandis kiirelt oma müügijutusissejuhatuse ette, vastasin et ei ole vaja, küsis et mis muusikat ise kuulate siis, ütlesin et tränssi, kodanik kiunatas ja põgenes :P
17.10.2011 22:17 t6nis76
ASOT on hea jah, ma kuulan seda arvutist siit: http://tunein.com/tuner/?StationId=142421 Youtubega ei viitsi eriti jamada. Peace!
06.11.2011 23:15 Nimetu
siit saab värskemat kraami alla tõmmata tasuta: http://weloveatrance.com
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Armin van Buuren ASOT - A State Of Trance arvustusi (review)Otsi Google abil: armin van buuren asot - a state of trance (review)