8.4 14 hindajat

Apple iPod Touch

3,2" ekraan; resolutsioon 480x320 pikslit; sagedusala 20Hz kuni 20,000Hz; Google Maps; Wi-Fi (802.11b/g); sisseehitatud Nike + iPod tugi; Bluetooth 2.1 + EDR; H.264 video; vidinad (widgets) ehk miniprogrammid, allalaaditavad App Store-st. Lisas karuelevant 05.02.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Alates hetkest, kui selle aparaadi enda valdusesse sain, on see olu elu lahutamatu osa. See lõputu valik mänge, programme, kalkulaatoreid ja igasugu teisi appe, see on lihtsalt meeletu. Iga vaba hetk (kasvõi bussi oodates) saab sisustatud. Ekraan on väga mõnus, kasutada naeruväärselt lihtne. Suurimat kasutust leiab ta netis surfamiseks, e-mailide lugemiseks, muusika kuulamiseks ning muidugi mängimiseks (ka seltskonnas). Kui on kasvõi grammike tahtmist seda osta, siis tuleks seda ka teha!”

11.07.2010 20:00 - Skewp
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Põhiliselt vaatan sellega filme, loen meili ja mängin mänge. Super ehitusega, seal ei saa midagi füüsiliselt katki minna. All on metall ja peal klaas. Kolm füüsilist nuppu on ülimalt vastupidavad. Ekraanil pole kriimugi, tagant veidi kriibitud, aga see ei sega mind absoluutselt.
Ostsin ka eraldi välise laadija, et ei peaks aina arvutist laadima, vaid saaks uut pauerit ka lennujaamas vms.
Õhem kui iPhone, seega mugavam kaasas kanda kui viimase omanikel.”

11.07.2010 12:20 - loru
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tavaliselt on nii, et ostan mingi vidina ja saab jõle hea meel. Kallimate vidinate puhul olen enne veebis põhjaliku eeltöö teinud, tükk aega kiibitsenud, poes näppimas ja nuusutamas käinud ja kui ära toon, siis mängin sellega mõned päevad suuremat vahet pidamata. Siis aga juhtub see, mida Wii kohta kuskilt lugesin — the novelty wears off. Ehk siis et on äge küll, aga no kaua sa vahid, kui juba uus vinge vidin saadaval.

Hoopis üllatav on aga see, et ajast, mil omale USAst iPod Touchi ära tõin (poole soodsamalt kui Eestist saanuks), on juba mitu kuud. Aga ma olen endiselt veendunud, et see on tehnikavidinate ülim evolutsiooniaste. Iga kord kui selle kätte võtan, üllatun uuesti, kui hästi see on disainitud väljast ja seest.

Kui mugav, kui ilus…
Ma olen siiras hämmingus, et:
a) Ma ei ilmuta mingeid tüdimuse märke
b) Mitte midagi paremat pole turule ilmunud

Kuna tegemist on põhimõtteliselt telefonifunktsioonita iPhone-ga, mida mitmed inimesed erinevatel põhjustel ei soovi osta, jääb järele võimas meediamasin, mis teeb lisaks sinu meele lahutamisele veel väga palju. Laiendusvõimalused on väga mitmekülgsed, sest AppStore-st saad osta ja tasuta alla laadida üle 60 000 programmi. Mitmed neist teevad elu mugavamaks ja aitavad isegi paremini tööd teha. Kõikjal, kus on WiFi, oled automaatselt levis ning e-mail, Twitter, Skype (küll vaid tekstivestlusena), Messenger jms on sinu käeulatuses. Korralik veebibrauser ka, millele heidaks ette vaid Flashi-toe puudumist.

Kasutada soovitan aga väiksemate pistikutega kõrvaklappe. Mina kasutasin tükk aega suuri kõrvaklappe, millel ka paras jurakas pistikuots ning pikapeale hakkas see taskus iPodi pistikupesa murdma. Seda ei paneks ma aga niivõrd iPodile kui mulle endale süüks :)
Soovitan!”

05.02.2010 12:23 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iPod Touch arvustusi (review)Otsi Google abil: apple ipod touch (review)